Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Ułańska Zagroda


sala  bankietowa Wałcz

Telefon:502 120 123
Rodzaj:
Adres:Załom 15
Miasto: 78-630
Woj:
www: www.ulanskazagroda.eu
Dwór Wałcz 0 Dwór Wałcz 1 Dwór Wałcz 2 Dwór Wałcz 3 Dwór Wałcz 4 Dwór Wałcz 5 Dwór Wałcz 6 Dwór Wałcz 7 Dwór Wałcz 8 Dwór Wałcz 9 Dwór Wałcz 10 Dwór Wałcz 11 Dwór Wałcz 12 Dwór Wałcz 13 Dwór Wałcz 14 Dwór Wałcz 15 Dwór Wałcz 16 Dwór Wałcz 17 Dwór Wałcz 18 Dwór Wałcz 19 Dwór Wałcz 20 Dwór Wałcz 21 Dwór Wałcz 22 Dwór Wałcz 23 Dwór Wałcz 24

Ułańska Zagroda Ułańska Zagroda to miejsce zapewniające wysoki standard wypoczynku dla osób poszukujących kontaktu z naturą i świeżym powietrzem. Jest miejscem intymnym, w którym można spędzić czas wolny i wypocząć. Znajduje się w otoczeniu pięknych lasów i jezior o wysokiej klasie czystości wody. "Ułańska Zagroda" zapewnia izolację od spraw dnia codziennego i otoczenia. Jest dobrym miejscem do spędzenia chwil z ukochaną osobą, ale również miejscem do aktywnego spędzenia czasu. Ułańska Zagroda jest zwieńczeniem pasji i zamiłowania do historii oręża polskiego zwłaszcza z czasów II Rzeczyposolitej. Atutem naszego Ułańśkiej Zagrody jest spokój, intymność oraz komfortowe warunki.   Do dyspozycji gości są pokoje: * 7 pokoi dwuosobowych, w tym apartament dwu pokojowy z jedną łazienką * Przestronny salon zwany kasynem oficerskim z mini biblioteką oraz dostępem do kuchni (kawa, herbata) * Sala bankietowa - mogąca pomieścić do 70 osób   Nasza Ułańska Zagroda opiera swoją działalność na historii 7 Pułku Strzelców Konnych Wielkopolskich. Tak samo jak kiedyś dawni wojacy, tak samo i Państwo mogą dosiąść koni. Codzienne, wielogodzinne przemierzanie urozmaiconych okolic z pięknymi krajobrazami, to tylko jeden z wielu atutów, jakie mają do zaoferowania wczasy tematyczne. Dla kogo została stworzona nasza oferta? Z przyjemnością ugościmy wszystkich Państwa, którzy zapragną odwiedzić Ułańską Zagrodę i spędzić w niej wakacje tematyczne. Posiadamy doskonałe warunki zakwaterowania, oferujące wygodny i bezpieczny pobyt w miejscu, w którym historia splata się z przygodą. Do dyspozycji naszych gości oddajemy komfortowe pokoje, multum sportowych atrakcji i stylowe wnętrza z charakterem, w których można się poczuć jak w dawnych czasach.      Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod ffba9:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Wesele:70 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    ffba9Okoliczne Miasta: