Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Pałacyk Pod Lipami


sala  bankietowa Poznań

Telefon:61 817 31 47
Tel kom:607 376 916
Rodzaj:
Adres:Poznańska 35
Miasto: 62-020
Woj:
www: www.palacyk.com.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Wiejska200200200
Sala Pałacykowa8585
Namiot Bankietowy100100

Pałac Poznań 0 Pałac Poznań 1 Pałac Poznań 2 Pałac Poznań 3 Pałac Poznań 4 Pałac Poznań 5 Pałac Poznań 6 Pałac Poznań 7 Pałac Poznań 8 Pałac Poznań 9 Pałac Poznań 10 Pałac Poznań 11 Pałac Poznań 12 Pałac Poznań 13 Pałac Poznań 14 Pałac Poznań 15 Pałac Poznań 16

Restauracja i hotel „Pałacyk pod lipami” mieści się w stylowym myśliwskim pałacu, usytuowanym w starym parku. Obiekt dysponuje trzema salami restauracyjnymi, salą konferencyjną i 19 pokojami hotelowymi. Posiadamy doskonałe warunki i wieloletnie doświadczenie w organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Przyjęcia i uroczystości rodzinne i firmowe odbywają się zarówno w naszej restauracji jak i na terenie parku lub w firmie klienta. Dokładamy wszelkich starań, by pobyt w „Pałacyku pod lipami” pozostawił w Państwa pamięci miłe wspomnienia. Czekamy na Państwa przez cały rok i gwarantujemy miły pobyt.
Pałacyk usytuowany jest w 4,5 hektarowym parku, w sąsiedztwie Skansenu Pszczelarskiego i słynnej całorocznej ekspozycji uli. Jest to największe w Europie plenerowe muzeum etnograficzne. Drzewostan parku stanowią między innymi lipy oraz stare dęby – pomniki przyrody. Dwa stawy znajdujące się na terenie parku dodają niepowtarzalnego uroku. W tym pięknym otoczeniu znalazły swój azyl wiewiórki oraz ptaki. Imprezy plenerowe organizowane przez nas na terenie parku cieszą się niezwykłym powodzeniem wśród naszych gości i dostarczają im niezapomnianych wrażeń na długi czas.

Przyjęcie weselne:

Pałacyk pod Lipami dysponuje dwoma salami weselnymi mieszczącymi się w zabytkowym parku.
Sala pałacykowa mieści do 85 os i znajduje się głównym budynku.Sala wiejska mieści do 150 os i znajduje się w drugiej części ogrodu.

Proponujemy trzy rodzaje menu, które można dowolnie zmieniać. Nie ma u nas opłaty korkowego za własne alkohole i napoje zimne.
Apartament dla Młodej Pary gratis
W wybranych menu wystój kwiatami w cenie
Na terenie znajduje się również mini zoo, mini plac zabaw oraz Muzeum Pszczelarstwa
Obiekt położony jest tylko 10 min. od centrum Poznania. Łatwo do nas dojechać, gdyż obiekt znajduje się przy głównej trasie Berlin-Warszawa (nr 92)
Zapraszamy również na nasz Facebook.Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod b4c7b:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Noclegi dla:60 os.
Wesele:200 os.
Wesele od:160 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    b4c7b