Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Rajski Dworek


sala  bankietowa Konstancin - Jeziorna

Telefon:(22) 750 27 12
Tel kom:509 895 614
Rodzaj:
Adres:ul. Warszawska 3
Miasto: 05-520
Woj:
www: rajski-dworek.pl
Hotel Konstancin - Jeziorna 0 Hotel Konstancin - Jeziorna 1 Hotel Konstancin - Jeziorna 2 Hotel Konstancin - Jeziorna 3 Hotel Konstancin - Jeziorna 4 Hotel Konstancin - Jeziorna 5 Hotel Konstancin - Jeziorna 6 Hotel Konstancin - Jeziorna 7 Hotel Konstancin - Jeziorna 8 Hotel Konstancin - Jeziorna 9 Hotel Konstancin - Jeziorna 10 Hotel Konstancin - Jeziorna 11 Hotel Konstancin - Jeziorna 12 Hotel Konstancin - Jeziorna 13

Rajski Dworek jest prowadzony przez znakomitych warszawskich restauratorów - Rodzinę Jachacy - posiadających pięćdziesięcioletnie doświadczenie oraz najlepszą renomę historycznych warszawskich restauracji. Wystrój restauracji nawiązuje do nastrojowych wnętrz kojarzonych z tradycją dworków magnackich i ciepłem rodzinnego domu. Gościnna atmosfera i specjały polskiej kuchni oraz najlepsze trunki kojarzone również z naszym lokale.
Jeśli szukacie miejsca na niezapomniane wesele w okolicach Warszawy, nasz propozycja jest dla Państwa.
Przepyszne jedzenie, cudowna atmosfera i profesjonalna pomoc w organizacji, to główne zalety naszej restauracji.
Proponujemy sale na przyjęcia dla 120.

Rajski Dworek Rajski Dworek, usytuowany w najpiękniejszym miejscu Konstancina to miejsce z duszą. Prowadzona przez znakomitych Warszawskich restauratorów Rodzinę Jachacy posiadających pięćdziesięcioletnie doświadczenie w branży i najlepszą renomę historycznych warszawskich restauracji.   Wystrój nawiązuje do nastrojowych wnętrz kojarzonych z ciepłem rodzinnego domu i tradycją dworków magnackich gdzie panowała gościnna atmosfera a na stół serwowano specjały polskiej kuchni i najlepsze trunki. Rajski Dworek jest doskonałym miejscem na spotkania w gronie bliskich i przyjaciół. Z powodzeniem można tu zorganizować weselne uroczystości dla licznych gości lub znaleźć odosobniony zakątek na kameralne spotkania.   Wyrafinowane smaki, tradycyjna polska kuchnia z elementami nowoczesności, ryby i owoce morza oraz dania kuchni Międzynarodowej dla wymagających gości pragnących doświadczyć nowych doznań kulinarnych. Nasze dania przygotowane są z wyselekcjonowanych produktów a połączenie tradycji z nowoczesnością pozwoliło uzyskać nowe oblicze polskich smaków.     Wesela w Rajskim Dworku Jeśli szukacie Państwo miejsca na niezpomniane wesele w okolicach Warszawy, to zapraszamy do nas. Wspaniała atmosfera, przepyszne jedzenie i profesjonalna pomoc w organizji – to główne zalety naszej restuaracji, która położona jest w Konstancinie- Jeziorna.   W naszej restauracji istnieje możliwość organizacji przyjęcia weselneg dla 120. Poza specjalnie przygotowanym menu możemy zapewnić Państwu oprawę muzycznę, a także pomóc w przygotowaniu dodatkowych atrakcji.   W sezonie letnim zapewniamy Państwu samochód Ford Mustang w kabriolecie –GRATIS!     Już wkrótce zaprezentujemy pełną ofertę weselną, a tymczasem prosimy o kontakt: tel. 22 750 27 12 kom. 509 895 614        Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 5de43:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Wesele:120 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w mazowieckim:

ZAMEK W OSIECZKU

Konferencje na: 800 Wesele na: 800 Bankiet na: 800 Nocleg na: 46


Hotel Riviera

Konferencje na: 1500 Wesele na: 800 Bankiet na: 1500 Nocleg na: 100


Wierzbowe Ranczo

Konferencje na: 170 Wesele na: 170 Bankiet na: 150 Nocleg na: 31


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    5de43