Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Dworek Biesiadny


sala  weselna Mosina

Telefon:(48) 61 813 80 75
Tel kom:+48 61 813 80 75
Rodzaj:
Adres:Długa 1b, Radzewice
Miasto: 62-050
Woj:
www: www.dworek-biesiadny.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Bufetowa2004040
Sala Środkowa8080
Sala Bufetowa + Sala Środkowa120120
Sala Tarasowa120120
Sala Stajenka4040
Namiot200200

Dwór Mosina 0 Dwór Mosina 1 Dwór Mosina 2 Dwór Mosina 3 Dwór Mosina 4 Dwór Mosina 5 Dwór Mosina 6 Dwór Mosina 7 Dwór Mosina 8 Dwór Mosina 9 Dwór Mosina 10 Dwór Mosina 11 Dwór Mosina 12 Dwór Mosina 13 Dwór Mosina 14 Dwór Mosina 15 Dwór Mosina 16 Dwór Mosina 17 Dwór Mosina 18 Dwór Mosina 19

Dworek Biesiadny Mosina Organizujemy przyjęcia okolicznościowe w tym: wesela, komunie, chrzciny, rocznice ślubu, roczek, 18-stki, imieniny, urodziny, jubileusze, stypy oraz wiele innych imprez w tym inmprezy dla firm: integracyjne, spotkania biznesowe, konferencje i inne.   Dysponujemy salą weselną do 120 osób. Organizujemy tez imprezy plenerowe ze względu na piękne położenie nad Wartą. Mamy specjalnie przygotowane palenisko na ogniska oraz idealne miejsce na grilla.   Dysponujemy również miejscami noclegowym w nowych komfortowych dużych apartamentach z łazienkami. W obiekcie jest możliwość podłączenia się do bezprzewodowego internetu. Mamy równiez wiele innych udogodnień i atrakcji dal naszych klientów.   Restauracja czynna od czwartku do niedzieli - wyśmienita kuchnia staropolska. To idealne miejsce na spacer. Posiadamy plac zabaw z trampoliną dla dzieci w plenerze.        

Hotel położony jest w Radzewicach w województwie Wielkopolskim. To piękne miejsce każdego dnia ściąga wielu turystów. Dworek Biesiadny położony jest na skarpie skąd roztacza się cudowny widok na okolicę, nadwarciańskie łąki, na cały krajobraz naszej miejscowości. Dworek oraz okoliczny park rozpościera się na 4 ha powierzchni. Jesteśmy firmą zajmującą się organizacją wesel, komunii, chrzcin oraz innych imprez okolicznościowych, firmowych i plenerowych. W naszym Dworku w Radzewicach nie tylko odczujecie Państwo niezwykły komfort, jaki możemy Wam zapewnić, ale przede wszystkim świetną, niezapomnianą zabawę w gronie swoich przyjaciół czy rodziny. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, prowadząc już podobny dworek oraz otrzymany ceryfikat "debiut roku" możemy zapewnić wysoką jakość usług. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. A my zatroszczymy się o to, żeby było nie tylko wygodnie, ale i niezapominanie. Przyjęcie weselne W naszym Dworku Biesiadnym w Radzewicach zapewniamy gościom świetną zabawę w gronie swoich najbliższych. Jest to także idealne miejsce na wykonanie zdjęć ślubnych, park rozciągający się na 4 ha ziemi daje wiele urokliwych zakątków na niezapomniane fotografie ślubne. Tutaj z pewnością poczujecie nie tylko domowy klimat, ale przede wszystkim moc dobrej zabawy, którą jesteśmy w stanie wam zagwarantować. Dobierzemy odpowiednie menu, zatrudnimy świetną orkiestrę i chyba nic już więcej nie trzeba będzie jeśli chodzi o niesamowite wrażenia. Przedział cenowy naszego menu weselnego zaczyna się od 155 zł za osobę, dla młodej pary apartament gratis, ozdobimy również salę... Wszystko w zależności od upodobań i oczekiwań młodej pary. Menu weselne zawiera specjalne pozycje jak: prosiak pieczony w całości, pieczona szynka czy fontanna czekolady... Ślub jest bardzo ważną uroczystością dlatego trzeba zadbać o jego dobrą organizację. To nie sztuka wynająć salę, bo jest ich naprawdę sporo. Chodzi jednak o to by sala weselna robiła na nas niesamowite wrażenie, by zarówno nowożeńcy jak ich rodzina, dobrze się na niej czuli i bawili. Nasza firma może zagwarantować, że zabawa w Dworku Biesiadnym będzie wyśmienita, niczego nikomu nie zabraknie. Sprawimy by wesele było naprawdę wyjątkowe i niezapomniane.Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod cb1e4:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Noclegi dla:40 os.
Wesele:120 os.
Wesele od:149 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w podkarpackim:

Miejsce Kreatywnej Aktywności Eranova

Konferencje na: 400 Wesele na: 200 Bankiet na: 250


Hotel Star Dadaj *** Resort & Spa na Mazurach

Konferencje na: 120 Wesele na: 150 Bankiet na: 120 Nocleg na: 250


Hotel St. Bruno

Konferencje na: 280 Wesele na: 170 Bankiet na: 200 Nocleg na: 178


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    cb1e4