Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Gościniec Nad Dwoma Stawami


sala  do wynajęcia Gniezno

Telefon:698 065 888
Rodzaj:
Adres:Osiniec 1AA
Miasto: 62-200
Woj:
www: Gościniec nad Dwoma Stawami
Restauracja Gniezno 0 Restauracja Gniezno 1 Restauracja Gniezno 2 Restauracja Gniezno 3 Restauracja Gniezno 4 Restauracja Gniezno 5 Restauracja Gniezno 6 Restauracja Gniezno 7 Restauracja Gniezno 8 Restauracja Gniezno 9 Restauracja Gniezno 10 Restauracja Gniezno 11 Restauracja Gniezno 12 Restauracja Gniezno 13 Restauracja Gniezno 14 Restauracja Gniezno 15 Restauracja Gniezno 16 Restauracja Gniezno 17 Restauracja Gniezno 18 Restauracja Gniezno 19 Restauracja Gniezno 20 Restauracja Gniezno 21 Restauracja Gniezno 22 Restauracja Gniezno 23 Restauracja Gniezno 24 Restauracja Gniezno 25 Restauracja Gniezno 26 Restauracja Gniezno 27 Restauracja Gniezno 28 Restauracja Gniezno 29 Restauracja Gniezno 30 Restauracja Gniezno 31 Restauracja Gniezno 32 Restauracja Gniezno 33 Restauracja Gniezno 34 Restauracja Gniezno 35

"Gościniec nad dwoma stawami" został wybudowany w Gnieźnie w dzielnicy Kawiary. W pięknych wnętrzach sal i w otoczeniu zadbanych zielonych ogrodów można zorganizować niezapomniane wesele. Gościniec ma dwie sale zaprojektowane w różnych stylach, aby zaspokoić odmienne gusty klientów. Sala Pałacowa przeznaczona na przyjęcia organizowane na około 120 osób. Sala Winna przeznaczona jest na przyjęcia organizowane na około 80 osób. Możemy zorganizować także wesele do 200 osób: w jednej sali będą stoły a druga będzie przeznaczona do tańczenia. Sala Pałacowa ma jasne ściany z elementami rzeźbionymi i z jasno pomalowanym sufitem. Sala Winna ma na ścianach zdjęcia beczek z winem i stylowych włoskich uliczek. Na suficie Sali Winnej są belki drewniane pomalowane w ciemnym kolorze. Do dyspozycji są stoły zarówno kwadratowe jak i okrągłe, dzięki czemu istnieje możliwość wyboru między różnymi wersjami posadzenia Gości. Obie sale posiadają parkiet do tańczenia, profesjonalną klimatyzację. Przy każdej sali są zadaszone tarasy na których goście mogą odpocząć. Tarasy są z widokiem na rozległe tereny zielone zajmujące aż 30 000 m2. Gościniec przed wejściem posiada duże zadaszenie dzięki któremu Młoda Para i goście nie muszą się martwić że w razie niepogody zmokną przy wysiadaniu z samochodu. Na terenie działki możemy zorganizować także śluby cywilne. Pięknie zagospodarowany teren wokół stawów, stylowe drewniane kładki, altana na wyspie i największa w Gnieźnie fontanna to także doskonały plener do wykonania fotografii ślubnych. W hotelu na terenie Gościńca jest 8 pokoi dwuosobowych w których może zatrzymać się do 20 osób. Oprócz standardowych pokoi są dwa apartamenty dla młodych par. Każdy apartament z tarasem i pięknym widokiem na ogrody i stawy. Jeśli Goście na przyjęcie weselne przyjeżdżają z innych miast to mogą przenocować w hotelu a samochód zostawią na terenie zamkniętym Gościńca. Przed budynkiem, na terenie zamkniętym, jest kilkadziesiąt utwardzonych i bezpłatnych miejsc parkingowych, więc goście nie mają problemu z parkowaniem. Jeśli po uroczystości goście nie będą mogli wracać własnym samochodem to mogą zamówić taksówkę wg I taryfy - "Gościniec nad dwoma stawami" jest na terenie miasta Gniezna w dzielnicy Kawiary.Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod b8ef3:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Wesele:130 os.
Wesele od:150 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w podkarpackim:

Miejsce Kreatywnej Aktywności Eranova

Konferencje na: 400 Wesele na: 200 Bankiet na: 250


Hotel Star Dadaj *** Resort & Spa na Mazurach

Konferencje na: 120 Wesele na: 150 Bankiet na: 120 Nocleg na: 250


Hotel St. Bruno

Konferencje na: 280 Wesele na: 170 Bankiet na: 200 Nocleg na: 178


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    b8ef3