Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Restauracja Elita


sala  bankietowa Otrębusy

Telefon:(22) 758 53 89
Tel kom:511 876 788
Rodzaj:
Adres:Otrębusy, ul. Pszczelińska 121a
Miasto: 05-805
Woj:
www: restauracja-elita.plNazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala12012080

Restauracja Otrębusy 0 Restauracja Otrębusy 1 Restauracja Otrębusy 2 Restauracja Otrębusy 3 Restauracja Otrębusy 4 Restauracja Otrębusy 5 Restauracja Otrębusy 6 Restauracja Otrębusy 7 Restauracja Otrębusy 8 Restauracja Otrębusy 9 Restauracja Otrębusy 10 Restauracja Otrębusy 11 Restauracja Otrębusy 12 Restauracja Otrębusy 13 Restauracja Otrębusy 14 Restauracja Otrębusy 15 Restauracja Otrębusy 16 Restauracja Otrębusy 17 Restauracja Otrębusy 18 Restauracja Otrębusy 19 Restauracja Otrębusy 20 Restauracja Otrębusy 21 Restauracja Otrębusy 22 Restauracja Otrębusy 23 Restauracja Otrębusy 24 Restauracja Otrębusy 25 Restauracja Otrębusy 26 Restauracja Otrębusy 27 Restauracja Otrębusy 28 Restauracja Otrębusy 29 Restauracja Otrębusy 30 Restauracja Otrębusy 31 Restauracja Otrębusy 32 Restauracja Otrębusy 33 Restauracja Otrębusy 34 Restauracja Otrębusy 35 Restauracja Otrębusy 36 Restauracja Otrębusy 37 Restauracja Otrębusy 38 Restauracja Otrębusy 39 Restauracja Otrębusy 40 Restauracja Otrębusy 41 Restauracja Otrębusy 42 Restauracja Otrębusy 43 Restauracja Otrębusy 44 Restauracja Otrębusy 45 Restauracja Otrębusy 46 Restauracja Otrębusy 47 Restauracja Otrębusy 48 Restauracja Otrębusy 49 Restauracja Otrębusy 50 Restauracja Otrębusy 51 Restauracja Otrębusy 52 Restauracja Otrębusy 53 Restauracja Otrębusy 54 Restauracja Otrębusy 55 Restauracja Otrębusy 56 Restauracja Otrębusy 57 Restauracja Otrębusy 58 Restauracja Otrębusy 59 Restauracja Otrębusy 60 Restauracja Otrębusy 61 Restauracja Otrębusy 62 Restauracja Otrębusy 63 Restauracja Otrębusy 64 Restauracja Otrębusy 65 Restauracja Otrębusy 66 Restauracja Otrębusy 67 Restauracja Otrębusy 68 Restauracja Otrębusy 69

Miejsce to powstało z myślą przyjęciach rodzinnych. Od wielu lat personel Restauracji Elita dba o najwyższy poziom usług gastronomicznych i kelnerskich w przygotowaniu przyjęć weselnych, bankietów rodzinnych, chrzcin i innych imprez okolicznościowych. W restauracji zawsze panuje przyjazna i rodzinna atmosfera, dbamy o to, bo wiemy że służy to udanej zabawie.
Przygotowaliśmy wiele ciekawych ofert i promocji, związanych z organizacją wesel i innych przyjęć w sezonie 2016/2017. Zapraszamy również na nasz cykl imprez tanecznych. W 2014 roku została też odnowiona Chata barbecue, znajdująca się na terenie restauracji. Styl w jakim utrzymano wnętrze przypomina śródziemnomorski a drewniane meble oraz dodatki w jasnych kolorach dopełniają całości. Chata barbecue przygotowana jest do obsługi imprez do 150 osób. Zaproszenie bawiących się w restauracji, do wnętrza Chaty grillowej stanowi doskonałą atrakcję dla Gości weselnych.
Przedstawiamy Ofertę Weselną na 2016/2017 rok.
Zapraszamy do obejrzenia filmu reklamowego!

Restauracja ELITA Restauracja Elita to zespół młodych ludzi pasjonujących się swoją pracą, dążących do zadowolenia każdego klienta. 15-letnia obecność na rynku usług weselnych pozwala Restauracji Elita na miano doświadczonego organizatora tego typu przyjęć. Nowa oferta weselna na sezon 2016 pokazuje na nowoczesne podejście do usługi weselnej i udowadnia, że Restauracja proponuje rozwiązania w zgodnie z obowiązującymi najnowszymi trendami. Szczegóły promocji usług weselnych znajdują się na stronie internetowej restauracji Elita: www.restauracja-elita.pl.   Perełką Restauracji Elita jest odnowiona Chata Barbecue. Design chaty, w stylu nawiązuje do klimatów śródziemnomorskich. Jasna kolorystyka drewna połączona z białymi elementami wystroju zupełnie nie sprawia wrażenia typowego miejsca do grillowania. To doskonałe miejsce do organizacji imprez o różnym charakterze, począwszy od wesel, a na spotkaniach firmowych skończywszy.   Chata Barbecue może być doskonałym tłem do wesela w stylu wiejskim z pięknymi dekoracjami kwiatami polnymi, a także coraz modniejszych ślubów plenerowych. Na uwagę zasługuje także ogród otaczający Restaurację i Chatę Barbecue, który wyróżnia nie tylko dorodna zieleń ale mieszkające wśród koron drzew gatunki ptaków zatem miłośnicy przyrody powinni docenić piękne sosny, cisy i modrzewie wokół Chaty Barbecue. Walory ogrodu i otoczenie Restauracji pozwalają na romantyczne ceremonie ślubne na łonie natury. Serdecznie zapraszamy do złożenia zapytania, przygotujemy scenariusz wesela i zaproponujemy najciekawsze rozwiązania organizacyjne.     Restauracja Elita i Chata Barbecue zaprasza do dokonania rezerwacji indywidualnych i grupowych: tel. 511 876 788 lub 22 758 53 89   Zapraszamy do zapoznania się z Ofertą Weselną 2016 >kliknij          

Restauracja ELITA Restauracja Elita to zespół młodych ludzi pasjonujących się swoją pracą, dążących do zadowolenia każdego klienta. 15-letnia obecność na rynku usług weselnych pozwala Restauracji Elita na miano doświadczonego organizatora tego typu przyjęć. Nowa oferta weselna na sezon 2016 pokazuje na nowoczesne podejście do usługi weselnej i udowadnia, że Restauracja proponuje rozwiązania w zgodnie z obowiązującymi najnowszymi trendami. Szczegóły promocji usług weselnych znajdują się na stronie internetowej restauracji Elita: www.restauracja-elita.pl.   Perełką Restauracji Elita jest odnowiona Chata Barbecue. Design chaty, w stylu nawiązuje do klimatów śródziemnomorskich. Jasna kolorystyka drewna połączona z białymi elementami wystroju zupełnie nie sprawia wrażenia typowego miejsca do grillowania. To doskonałe miejsce do organizacji imprez o różnym charakterze, począwszy od wesel, a na spotkaniach firmowych skończywszy.   Chata Barbecue może być doskonałym tłem do wesela w stylu wiejskim z pięknymi dekoracjami kwiatami polnymi, a także coraz modniejszych ślubów plenerowych. Na uwagę zasługuje także ogród otaczający Restaurację i Chatę Barbecue, który wyróżnia nie tylko dorodna zieleń ale mieszkające wśród koron drzew gatunki ptaków zatem miłośnicy przyrody powinni docenić piękne sosny, cisy i modrzewie wokół Chaty Barbecue. Walory ogrodu i otoczenie Restauracji pozwalają na romantyczne ceremonie ślubne na łonie natury. Serdecznie zapraszamy do złożenia zapytania, przygotujemy scenariusz wesela i zaproponujemy najciekawsze rozwiązania organizacyjne.     Restauracja Elita i Chata Barbecue zaprasza do dokonania rezerwacji indywidualnych i grupowych: tel. 511 876 788 lub 22 758 53 89   Zapraszamy do zapoznania się z Ofertą Weselną 2016 >kliknij          Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 9e2c0:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Noclegi dla:10 os.
Wesele:150 os.
Wesele od:190 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w mazowieckim:

Hotel Riviera

Konferencje na: 1500 Wesele na: 800 Bankiet na: 1500 Nocleg na: 100


ZAMEK W OSIECZKU

Konferencje na: 800 Wesele na: 800 Bankiet na: 800 Nocleg na: 46


Wierzbowe Ranczo

Konferencje na: 170 Wesele na: 170 Bankiet na: 150 Nocleg na: 31


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    9e2c0