Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Pałac Mojęcice


sala  weselna Wrocław

Telefon:665 051 300
Rodzaj:
Adres:Główna 5, Mojęcice
Miasto: 56-100
Woj:
www: palac-mojecice.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Weselna150150150

Pałac Wrocław 0 Pałac Wrocław 1 Pałac Wrocław 2 Pałac Wrocław 3 Pałac Wrocław 4 Pałac Wrocław 5 Pałac Wrocław 6 Pałac Wrocław 7 Pałac Wrocław 8 Pałac Wrocław 9 Pałac Wrocław 10 Pałac Wrocław 11 Pałac Wrocław 12 Pałac Wrocław 13 Pałac Wrocław 14 Pałac Wrocław 15 Pałac Wrocław 16 Pałac Wrocław 17 Pałac Wrocław 18 Pałac Wrocław 19 Pałac Wrocław 20

Pałac Mojęcice Jeśli marzą Państwo o wyjątkowym i eleganckim przyjęciu w przepięknych, XVII-wiecznych pałacowych salach, perfekcyjnie i indywidualnie skomponowanym menu oraz niezapomnianej atmosferze, Pałac Mojęcice jest idealnym miejscem na jego organizację. Proponujemy imprezy do 150 osób: wesela, komunie, przyjęcia okolicznościowe oraz szkolenia, konferencje. A tym, którzy cenią sobie komfort i wysoki standard, oferujemy noclegi w naszych pokojach gościnnych (36 miejsc noclegowych). Ponadto zachęcamy do zwiedzenia malowniczego parku, w którym można odpocząć i zrelaksować się na świeżym powietrzu. Dla rodzin z dziećmi proponujemy gry i zabawy na placu zabaw.   Polecamy tradycyjną, wyborną i bardzo obfitą kuchnię polską, która zaspokoi niejednego konesera wykwintnych potraw. Zapewniamy pełną, kompleksową ofertę gastronomiczną. Nasze bogate menu weselne oprócz 5 dań głównych (Obiad + 4 dania podawane w trakcie wesela) zawiera przystawki, ciasta, tort weselny, lody, owoce, napoje zimne i gorące. Służymy wsparciem i doradztwem przy wyborze i kompozycji menu weselnego. Jesteśmy również otwarci na nowe wyzwania kulinarne. Menu przygotowane jest przez naszego Szefa Kuchni, który każdorazowo dba o jego wyjątkowy smak, gdyż wszystkie potrawy tworzymy od podstaw na miejscu.   Cennik i przykładowe menu dostępne są na naszej stronie internetowej: www.palac-mojecice.pl Zapraszamy również na nasz profil na Facebook"u: www.facebook.com/palacwmojecicach   Atrakcje: ● stylowe, pałacowe wnętrza ● tereny zielone wokół Pałacu – idealne na zdjęcia plenerowe ● plac zabaw dla dzieci ● luksusowe pokoje gościnne (36 miejsc noclegowych) ● Apartament dla Nowożeńców – gratis ● brak ograniczeń czasowych przy pierwszym dniu wesela jak i przy poprawinach   Nasz Event Manager z zaangażowaniem odpowie na wszystkie Państwa pytania i przygotuje szczegółową ofertę, dane kontaktowe widnieją na naszej stronie internetowej: www.palac-mojecice.pl/kontakt.html   Zapraszamy serdecznie do Pałacu Mojęcice!    Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod ddbe6:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Noclegi dla:36 os.
Wesele:150 os.
Wesele od:160 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Najczęściej rezerwowane sale Wrocław:

Hotel HP Park Plaza

Konferencje na: 200 Wesele na: 144 Bankiet na: 144 Nocleg na: 350


Stara Garbarnia Banquet Park

Konferencje na: 600 Wesele na: 300 Bankiet na: 130 Nocleg na: 100


Zobacz także sale na wynajem w dolnośląskim:

Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Konferencje na: 66 Wesele na: 70 Bankiet na: 70 Nocleg na: 100


Hotel HP Park Plaza

Konferencje na: 200 Wesele na: 144 Bankiet na: 144 Nocleg na: 350


Stara Garbarnia Banquet Park

Konferencje na: 600 Wesele na: 300 Bankiet na: 130 Nocleg na: 100


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    ddbe6