Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Pałac Żelechów SPA & Wellness


sala bankietowa Żelechów

Telefon:25 682 03 60
Tel kom:+48 25 683 04 06
Rodzaj:
Adres:Marszałka J. Piłsudskiego 36
Miasto: 08-430
Woj:
www: www.palaczelechow.plNazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala A30807090540
Sala B46110100110720
Sala Bankietowa862001802501000

Pałac Żelechów 0 Pałac Żelechów 1 Pałac Żelechów 2 Pałac Żelechów 3 Pałac Żelechów 4 Pałac Żelechów 5 Pałac Żelechów 6 Pałac Żelechów 7 Pałac Żelechów 8 Pałac Żelechów 9 Pałac Żelechów 10 Pałac Żelechów 11 Pałac Żelechów 12 Pałac Żelechów 13 Pałac Żelechów 14 Pałac Żelechów 15 Pałac Żelechów 16 Pałac Żelechów 17 Pałac Żelechów 18 Pałac Żelechów 19 Pałac Żelechów 20 Pałac Żelechów 21 Pałac Żelechów 22 Pałac Żelechów 23 Pałac Żelechów 24 Pałac Żelechów 25 Pałac Żelechów 26 Pałac Żelechów 27 Pałac Żelechów 28 Pałac Żelechów 29 Pałac Żelechów 30 Pałac Żelechów 31 Pałac Żelechów 32 Pałac Żelechów 33 Pałac Żelechów 34 Pałac Żelechów 35 Pałac Żelechów 36 Pałac Żelechów 37 Pałac Żelechów 38 Pałac Żelechów 39 Pałac Żelechów 40 Pałac Żelechów 41 Pałac Żelechów 42 Pałac Żelechów 43 Pałac Żelechów 44 Pałac Żelechów 45 Pałac Żelechów 46 Pałac Żelechów 47 Pałac Żelechów 48 Pałac Żelechów 49 Pałac Żelechów 50 Pałac Żelechów 51 Pałac Żelechów 52 Pałac Żelechów 53 Pałac Żelechów 54 Pałac Żelechów 55 Pałac Żelechów 56 Pałac Żelechów 57 Pałac Żelechów 58 Pałac Żelechów 59 Pałac Żelechów 60 Pałac Żelechów 61

Pałac Żelechów Spa & Wellness Pałac Żelechów jest idealnym miejscem na organizacje przyjęć weselnych, oddalony od Warszawy zaledwie o 87 km. Swoją wyjątkowość zawdzięcza połączeniu XVIII-wiecznej architektury i zabytkowego klimatu z perfekcyjnym i nowoczesnym wyposażeniem. 75 luksusowo wyposażonych, szykownie zaaranżowanych pokoi i apartamentów, mogących przyjąć 170 Gości, zachwyca stylem, elegancją, jak też funkcjonalnością i wygodą. Pałac Żelechów SPA & Wellness oferuje potrawy kuchni polskiej, tworzone według tradycyjnych receptur. Atutem jest szczególna atencja dla dzieci z wielką starannością skomponowane menu znajduje ich uznanie i nadaje miano - hotel przyjazny rodzinie i dzieciom.   W sezonie wiosenno-letnim, miłośnikom wydarzeń plenerowych Pałac Żelechów SPA & Wellness oferuje gamę potraw grillowych. Specjałami wyróżniającymi się w menu Pałacu Żelechów SPA & Wellness są wyśmienite dania, przygotowane ze świeżych ryb, wyławianych z pałacowych stawów, a także potrawy dedykowane Gościom szczególnie dbającym o linię.   Wyjątkową i niecodzienną atrakcją jest pałacowy browar, w której piwo warzone jest z naturalnych składników, według receptur uznanych piwowarów. W pałacowych podziemiach, gdzie piwo leżakuje, Goście mogą skosztować piwa o wyjątkowych walorach smakowych. Są to piwa niepasteryzowane i niefiltrowane w trzech gatunkach: lager jasny, dunkel ciemny, a także piwo miodowe. To atrakcja dla gości indywidualnych, a także na imprezy integracyjne i spotkania biznesowe.   Pałac Żelechów SPA & Wellness to konferencyjny hotel SPA w województwie mazowieckim, w którym organizacja konferencji, organizacja szkoleń i organizacja imprez firmowych w hotelu SPA, przyniesie satysfakcję i zadowolenie. Klimatyzowane sale konferencyjne są wyposażone w profesjonalny multimedialny sprzęt na najwyższym poziomie. Połączenie historycznego, polskiego anturażu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi stanowi niecodzienny kolaż, którym inspirują się organizatorzy imprez. Imprezy integracyjne, plenerowe atrakcje, animacje to oferta konferencyjna godna polecenia.     Strefa SPA & Wellness Pałacu Żelechów to prawdziwy skarb, ukryty w pałacowych wnętrzach - unikatowe miejsce terapii wodnych doznań i wyjątkowy ogród dobrego samopoczucia. Nasz hotel SPA to enklawa innowacyjnych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych.     Szukasz noclegu w tym hotelu ?    

Pałac Żelechów Spa & Wellness wraz z otaczającym go kompleksem parkowym to idealne miejsce do organizacji przyjęcia weselnego. Oferujemy 3 sale które poprzez swój historyczny i pałacowy wystrój nadadzą tak wyjątkowemu przyjęciu, jakim jest wesele, niepowtarzalny charakter. Do dyspozycji Pary Młodej oddajemy salę Bankietową o powierzchni 290m2 zlokalizowaną w podziemiach Starej Oficyny do której wejście prowadzi przez pałacowe lochy, salę Bankietową znajdującą na parterze Starej Oficyny o powierzchni 235m2 oraz Restaurację i przylegającą do niej Salę Balową, która mieści się w samym Pałacu. Z Restauracji rozpościera się widok na 8 hektarowy park pałacowy, do którego wszyscy uczestnicy spotkania mają bezpośrednie wejście. Proponujemy również organizację przyjęcia w eleganckim namiocie, który na życzenie możemy ustawić w pałacowym parku wśród drzew, zieleni i otaczającej przyrody. Uroczystość może przybrać różnego rodzaju formy od przyjęcia kameralnego po wytworny bankiet. Wszystko dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Pary Młodej. Oferujemy przyjęcia w formie bufetowej lub biesiadnej połączone z serwisem dań ciepłych. Przygotowaliśmy 3 różne pakiety weselne: Szmaragdowy, Rubinowy i Szafirowy, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Ceremonia weselna to wyjątkowe przeżycie dla każdego i pozostaje w pamięci Państwa Młodych oraz wszystkich uczestników przyjęcia na długie lata. Ważne jest zatem aby wybrać odpowiednie miejsce, które zaskoczy, spełni wszystkie oczekiwanie jak również będzie profesjonalne, wyjątkowe i niepowtarzalne jak ten dzień dla Młodej Pary. Proponujemy opiekę koordynatora ze strony Pałacu, który doradzi i pomoże w przygotowaniach do ceremonii, podpowie jak powinna przebiegać uroczystość i wesprze Młodą Parę w organizacji najważniejszego dnia w życiu. Przez cały czas trwania przyjęcia, nad jego uczestnikami będzie czuwać wykwalifikowany personel. Współpracujemy z profesjonalnymi florystami, zespołami muzycznymi, DJ-ami, fotografami, firmami transportowymi i chętnie zarekomendujemy ich usługi. ZapraszamyZapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod cc6d9:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • Obsługa kelnerska
 • basen kryty
 • sauna
 • bilard
 • dyskoteka
 • recepcja 24h
 • bezpłatna prasa
 • business center
 • fax
 • ksero
 • wifi w lobby
 • klimatyzacja
 • Klimatyzacja
 • Zaciemnienie
 • Tablica
 • Ekran
 • Flipchart
 • Projektor
 • Telefon
 • Podest sceniczny


Konferencja na:200 os.
Bankiet na:180 os.
Noclegi dla:150 os.
Wesele:250 os.
Wesele od:225 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w mazowieckim:

Wierzbowe Ranczo

Konferencje na: 170 Wesele na: 170 Bankiet na: 150 Nocleg na: 31


Hotel Riviera

Konferencje na: 1500 Wesele na: 800 Bankiet na: 1500 Nocleg na: 100


ZAMEK W OSIECZKU

Konferencje na: 800 Wesele na: 800 Bankiet na: 800 Nocleg na: 46


Sala Weselna Agata w Raszynie

Konferencje na: 250 Wesele na: 200 Bankiet na: 200 Nocleg na: 10


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  cc6d9