Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Sala konferencyjno-bankietowa Kajar


sala  do wynajęcia Kuriany

Telefon:602 111 850
Tel kom:606 444 524
Rodzaj:
Adres:Kuriany 6
Miasto: 15-588
Woj:
www: www.kajar.eu
Dom Weselny Kuriany 0 Dom Weselny Kuriany 1 Dom Weselny Kuriany 2 Dom Weselny Kuriany 3 Dom Weselny Kuriany 4 Dom Weselny Kuriany 5 Dom Weselny Kuriany 6 Dom Weselny Kuriany 7 Dom Weselny Kuriany 8 Dom Weselny Kuriany 9 Dom Weselny Kuriany 10 Dom Weselny Kuriany 11 Dom Weselny Kuriany 12 Dom Weselny Kuriany 13 Dom Weselny Kuriany 14 Dom Weselny Kuriany 15 Dom Weselny Kuriany 16 Dom Weselny Kuriany 17 Dom Weselny Kuriany 18 Dom Weselny Kuriany 19 Dom Weselny Kuriany 20 Dom Weselny Kuriany 21 Dom Weselny Kuriany 22 Dom Weselny Kuriany 23 Dom Weselny Kuriany 24 Dom Weselny Kuriany 25 Dom Weselny Kuriany 26 Dom Weselny Kuriany 27

Sala Konferencyjno-Bankietowa Kajar Nasza sala to wyjątkowe miejsce na wesela, różnego rodzaju przyjęcia, spotkania i eventy. Została tak zaprojektowana aby podkreślić niepowtarzalność atmosfery i wyjątkowość przyjęcia. Jest przestronna klimatyzowana, wyposażona w bardzo dobrej jakości nagłośnienie.   Wesela Organizacja wesel to nasza specjalność. Wesele to kamień milowy w życiu człowieka dlatego tak bardzo nam wszystkim zależy aby ta uroczystość miała wyjątkową oprawę i niczym niezmącony przebieg. Profesjonalna i miła obsługa KAJARU zadba o każdy szczegół tego święta. Zapewniamy bogate menu, wyjątkowy wystrój wnętrz i parking dla gości weselnych.   Imprezy rodzinne Imprezy rodzinne takie jak Chrzest czy I Komunia Święta to wyjątkowe momenty nie tylko w życiu młodej osoby przystępującej do tego sakramentu ale także dla całej rodziny, która stara się przeżyć tą cudowna chwilę wspólnie. Aby zapewnić jej stosowną oprawę chętnie pomożemy w organizacji przygotowując wykwintne menu oraz odpowiednio dekorując lokal.   Eventy firmowe Jeżeli poszukujecie Państwo cichego i spokojnego miejsca do organizacji spotkania firmowego, imprezy integracyjnej czy też konferencji to KAJAR jest idealnym do tego miejscem. W naszych klimatyzowanych salach można w komfortowych warunkach przeprowadzić każde spotkanie biznesowe, które uprzyjemni zarówno uroczysty obiad jak i mały poczęstunek z kawą i ciastem.     Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu oraz do skorzystania z naszych usług. Miło nam będzie gościć Państwa w naszym lokalu!    

Opera Cafe KAJAR to miejsce, gdzie można spędzić czas w niepowtarzalnej atmosferze Opery i Filharmonii Podlaskiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich melomanów, zakochanych, rodziny do spędzania czasu w naszej kawiarni oraz drink barze przy ulicy Odeskiej. Zachęcamy do współpracy wszystkich, którzy chcieli by zorganizować bankiet, spotkanie biznesowe lub spotkanie promujące jakieś wydarzenie w niezwykłym klimacie Opery. ZapraszamyZapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 9126a:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Wesele:200 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w podlaskim:

Hotel Kurpia Arte

Konferencje na: 100 Wesele na: 120 Bankiet na: 120 Nocleg na: 100


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    9126a