Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Villa Julianna


sala  konferencyjna Warszawa

Telefon:605 65 88 33
Rodzaj:
Adres:Julianowska 78, Piaseczno-Julianów
Miasto: 05-500
Woj:
www: www.villajulianna.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Weselna200200200

Pensjonat Warszawa 0 Pensjonat Warszawa 1 Pensjonat Warszawa 2 Pensjonat Warszawa 3 Pensjonat Warszawa 4 Pensjonat Warszawa 5 Pensjonat Warszawa 6 Pensjonat Warszawa 7 Pensjonat Warszawa 8 Pensjonat Warszawa 9 Pensjonat Warszawa 10 Pensjonat Warszawa 11 Pensjonat Warszawa 12 Pensjonat Warszawa 13 Pensjonat Warszawa 14 Pensjonat Warszawa 15 Pensjonat Warszawa 16 Pensjonat Warszawa 17 Pensjonat Warszawa 18 Pensjonat Warszawa 19 Pensjonat Warszawa 20 Pensjonat Warszawa 21 Pensjonat Warszawa 22 Pensjonat Warszawa 23 Pensjonat Warszawa 24 Pensjonat Warszawa 25 Pensjonat Warszawa 26 Pensjonat Warszawa 27 Pensjonat Warszawa 28 Pensjonat Warszawa 29 Pensjonat Warszawa 30 Pensjonat Warszawa 31 Pensjonat Warszawa 32 Pensjonat Warszawa 33 Pensjonat Warszawa 34 Pensjonat Warszawa 35 Pensjonat Warszawa 36 Pensjonat Warszawa 37 Pensjonat Warszawa 38

Villa Park Julianna jest zabytkowym dworem z 1874 roku.
Villa Park Julianna powstała w starych zabudowaniach dworskich z końca XIX wieku, położonych pomiędzy miejscowością Piaseczno a lasem Kabackim.
Po przekroczeniu imponującej bramy wjazdowej otwiera się widok na park z kilkusetletnią aleją kasztanową, park kryjący urokliwe zakątki z fontannami i oczkami wodnymi. Teren jest ogrodzony wysokim murem stwarzając wrażenie wyizolowania od reszty świata. Można się tu poczuć swobodnie i bezpiecznie zaparkować auto na parkingu mieszczącym ponad 60 pojazdów. Wysiadając z samochodu poczujesz natychmiast niezwykły zapach dwustuletnich akacji, zobaczysz azalie rododendrony i będące naszą duma cyprysowe tuje. Uspokoi Cię miły szum fontann. Nasza ochrona wskaże ci drogę do wejścia. Sale bankietowe; sale weselne doskonałe na imprezę każdego typu są do Państwa dyspozycji. Pomożemy zorganizować wesele, udekorujemy sale wedle Państwa wskazówek, zajmiemy się wszystkim.
Sale bankietowe - jest ich siedem mają zupełnie odrębny charakter i koloryt. Począwszy od baru poprzez sale kominkową po sale balową wszędzie poczujesz się wyjątkowo. Może to zasługa specyficznego klimatu tego miejsca, może klimatyzowanych wnętrz. Możesz zakończyć zwiedzanie na tarasie górnym z pięknym widokiem na las Kabacki lub wypić drinka na dolnym tarasie z widokiem na park i sympatyczna fontannę z figurką boginki z dzbanem. Sale bankietowe w Warszawie nie mogą się równać z naszymi; oczekujemy Państwa co dzień.
Wesele i Ślub marzeń w Villa Park Julianna.

Eleganckie i bajkowe wnętrza - wyśmienita kuchnia i niepowtarzalny nastrój sprawią, że ten Najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie najpiękniejszym.
Organizacja wesel - organizujemy eleganckie przyjęcia weselne do 200 osób. W pięknym parku pośród kwitnących drzew i kwiatów zorganizujemy niezapomniane przyjęcie weselne w plenerze nawet do 300 osób. Nowa – duża oranżeria, pomieści teraz 200 osób. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zarówno menu jak i wystrój kwiatowy sprawią, że goście weselni poczują się wyjątkowo.
Swoją pomoc oferujemy także kwestii:
przygotowaniu zaproszeń
wyborze sukni ślubnej
wyborze wiązanki
wynajęciu i dekoracji samochodu
dekoracji kościoła
makijaż / fryzjer
wynajem autokaru dla gości
wynajem noclegu dla gościZapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod d8997:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Noclegi dla:- os.
Wesele:300 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w mazowieckim:

Wierzbowe Ranczo

Konferencje na: 170 Wesele na: 170 Bankiet na: 150 Nocleg na: 31


ZAMEK W OSIECZKU

Konferencje na: 800 Wesele na: 800 Bankiet na: 800 Nocleg na: 46


Hotel Riviera

Konferencje na: 1500 Wesele na: 800 Bankiet na: 1500 Nocleg na: 100


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    d8997