Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Dwór w Jabłoniowym Sadzie


sala  konferencyjna Grzymałów

Telefon:(48) 609 612 044
Rodzaj:
Adres:Grzymałów 10
Miasto: 32-218
Woj:
www: www.dwor-grzymalow.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Koncertowa10010070
Sala Kameralna3020
Sala Kominkowa

Dwór Grzymałów 0 Dwór Grzymałów 1 Dwór Grzymałów 2 Dwór Grzymałów 3 Dwór Grzymałów 4 Dwór Grzymałów 5 Dwór Grzymałów 6 Dwór Grzymałów 7 Dwór Grzymałów 8 Dwór Grzymałów 9 Dwór Grzymałów 10 Dwór Grzymałów 11 Dwór Grzymałów 12 Dwór Grzymałów 13 Dwór Grzymałów 14 Dwór Grzymałów 15 Dwór Grzymałów 16 Dwór Grzymałów 17 Dwór Grzymałów 18

Kompleksowa organizacja wesel, ślubów cywilnych w plenerze, bankietów, i innych przyjęć okolicznościowych, w stylowych i przyjaznych wnętrzach dużego dworu otoczonego ogrodem bogatym w roślinność. Domowa atmosfera, piękne widoki, okolica spokojna i mało zaludniona. Możliwość noclegu na miejscu lub w pobliskim hotelu. Sprawdzone menu (z 4 ciepłymi daniami, zimną płytą, napojami ciepłymi i zimnymi, owocami) cieszy się dobrą opinią - proponujemy kilka zestawów z ewentualnością modyfikacji. Można brać udział we wcześniejszej degustacji potraw i dań. Oferujemy dodatkowe usługi wzbogacające naszą ofertę: * Możliwość aranżacji całości lub części przyjęcia w ogrodzie (dania grillowe) * Organizacja ślubów cywilnych we wnętrzu lub w plenerze (urzędnik USC przyjeżdża na miejsce) * Dekoracja kwiatowa wykonywana przez naszą florystykę * Torty indywidualnego wypieku na naturalnych składnikach * Apartament dla Młodej Pary * Dodatkowa oprawa muzyczna zarówno uroczystości weselnej jak i ślubu: np. kwartet smyczkowy (klasyka i rozrywka), muzyka dawna, aktor, itp. * Możliwość wynajęcia bryczek i powozu Maksymalna liczba gości - 130 osób; więcej - z zastosowaniem domu namiotowego w ogrodzie. Sale weselne oraz do tańca znajdują się na jednym poziomie, obok siebie, połączone są z salą taneczną szerokimi podwójnymi drzwiami, które zdejmuje się na czas przyjęcia, uzyskując przez to otwarcie przestrzenne. Sale urządzone stylowo i gustownie. Stoły ustawia się w różnych wariantach: a) okrągłe - 8 do 10 osób przy jednym, b) prostokątne - długie ciągi zestawione w podkowę lub w grzebień. Dojazd z Krakowa - ok. 40 min. trasą E7 w kierunku Miechowa.Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 5995d:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Noclegi dla:10 os.
Wesele:100 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w małopolskim:

Szafran

Wesele na: 250


Hotel Modrzewiówka

Konferencje na: 60 Wesele na: 60 Bankiet na: 60 Nocleg na: 70


Hotel Polonez - Kraków

Konferencje na: 250 Wesele na: 140 Bankiet na: 140 Nocleg na: 54


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    5995dOkoliczne Miasta: