Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Meridian


sala  weselna Chałupy

Telefon:(48) 58 674 19 01
Rodzaj:
Adres:Kaperska 2
Miasto:
Woj:
www: www.hotelmeridian.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Weselna7070

Hotel Chałupy 0 Hotel Chałupy 1 Hotel Chałupy 2 Hotel Chałupy 3 Hotel Chałupy 4 Hotel Chałupy 5 Hotel Chałupy 6 Hotel Chałupy 7 Hotel Chałupy 8 Hotel Chałupy 9

Hotel i Restauracja Meridian to całoroczny komfortowy obiekt polożony na Półwyspie Helskim w malowniczej wiosce rybackiej rozsławionej przez Zbigniewa Wodeckiego który śpiewał “Chałupy welcome to..” Bliskie sąsiedztwo hotelu z Zatoką Pucką w połączeniu ze sprzyjającymi wiatrami stwarza wspaniałe możliwości dla wszystkich których pasją jest windsurfing lub kitesurfing. Miłośnicy sportów wodnych znajdą tu wszelkie udogodnienia; pomost, przechowalnię desek, suszarnię pianek, przebieralnie i prysznice. Dla spragnionych słońca i morskich kąpieli Chałupy oferują szerokie piaszczyste plaże oraz kojący łagodny klimat gwarantujący zdrowy wypoczynek nad morzem oraz regenerację sił. Wesele jest niepowtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem w życiu, który na długo pozostaje w pamięci Młodej Pary. Organizując przyjęcie weselne zapewniamy: ●udekorowaną salę mieszczącą do 70 osób ●wykwintne menu dopasowane do Państwa oczekiwań ●tort weselny ●ciepłe i zimne napoje bez ograniczeń ●apartament Komfort do dyspozycji Młodej Pary ●pomoc w wyborze zespołu muzycznego ●korzystne rabaty na dodatkowe pokoje dla gości ●profesjonalną, miłą i dyskretną obsługę ●miejsca parkingowe Koszt zorganizowania przyjęcia weselnego wynosi od 180zł do 220zł/os. Szef Restauracji Hotelu Median*** przygotuje dla Państwa różnorodne propozycje wykwintnego menu, które zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta kulinarne. Jesteśmy również otwarci na wszelkie propozycje pod względem kompozycji indywidualnego menu.Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod cbab2:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Noclegi dla:70 os.
Wesele:70 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w pomorskim:

Hotel Almond Business & SPA ****

Konferencje na: 320 Wesele na: 200 Bankiet na: 200 Nocleg na: 250


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    cbab2