Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Dworek na Błotach


sala konferencyjna Gdańsk

Telefon:608 266 811
Rodzaj:
Adres:Sierakowice, ul. Załakowo 74
Miasto: 83-340
Woj:
www: www.dworeknablotach.pl/


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Konferencyjna 170560
Sala Konferencyjna 230240

Dwór Gdańsk 0 Dwór Gdańsk 1 Dwór Gdańsk 2 Dwór Gdańsk 3 Dwór Gdańsk 4 Dwór Gdańsk 5 Dwór Gdańsk 6 Dwór Gdańsk 7 Dwór Gdańsk 8 Dwór Gdańsk 9 Dwór Gdańsk 10 Dwór Gdańsk 11

Dworek na Błotach Do dyspozycji gości są 4 sale dla 250, 130, 70 i 30 os w których możemy zorganizować to najważniejsze przyjęcie w życiu.   W pełni indywidualne podejście do klienta w kwestii organizacji oraz menu może być urozmaicone wieloma dodatkowymi atrakcjami takimi jak: * kilkusetletnią karocą * wystrój sali, samochodu, kościoła w dekoracje kwiatowe * ponad 1m wysokości czekoladowe fontanny * stół z wiejskimi wędlinami i swojskim chlebem * stół z rybami i owocami morza z całego świata * obsługa Barmańska * pieczony dzik, szynka, indyk, sarna czy nawet struś * pokazy sztucznych ogni i iluminacji laserowych * pokrowce na krzesła * kapela kaszubska * drewniane dzieże z golonką lub żeberkami   Cennik: * Koszt menu podstawowego - 170zł dla wesel do 135os(w skład menu wchodzi pełne jedzenie na wesele i poprawiny) * Koszt noclegu 60zł/os (max 125os.)   * GRATIS!!! Skirting (falbany na stołach) * GRATIS!!! Szampan na Przywitanie * GRATIS!!! Wiejski Chleb na Przywitanie Pary Młodej    Dla wesel większych niż 135 os dostępne są rabaty. Cennik dodatków, atrakcji oraz menu tylko do wglądu na miejscu.    

Lokalizacja: Dworek znajduje się we wsi Załakowko, koło Sierakowic, u brzegu Jeziora Czarnego.   Architektura: Jednopiętrowy, murowany budynek z użytkowym poddaszem i dwuspadowym dachem.   Sale konferencyjne: Obiekt posiada 2 sale konferencyjne, mieszczące od 30 do 70 osób oraz 2 sale balowe, w których można zgromadzić od 50 do 250 osób.   Pokoje: Obiekt oferuje 120 hotelowych miejsc noclegowych, oraz 20 miejsc, w dwóch w pełni wyposażonych niezależnych domkach.   Inne: Na terenie dworku znajduje się Kuźnia z kominkiem, grillem i rożnem do pieczenia prosiaka oraz stołami dla 25 osób.  Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod e34d6:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
Konferencje:
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • Obsługa kelnerska
 • Tablica
 • Ekran
 • Flipchart
 • Rzutnik pisma
 • Nagłośnienie


Konferencja na:70 os.
Bankiet na:250 os.
Noclegi dla:140 os.
Wesele:250 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:2
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w podlaskim:

Hotel Kurpia Arte

Konferencje na: 100 Wesele na: 120 Bankiet na: 120 Nocleg na: 100


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  e34d6Okoliczne Miasta: