Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Grodzki


sala  konferencyjna Sandomierz

Telefon:832-28-22
Rodzaj:
Adres:Mickiewicza 38
Miasto: 27-600
Woj:
www: www.hotelgrodzki.pl/
Hotel Sandomierz 0 Hotel Sandomierz 1 Hotel Sandomierz 2 Hotel Sandomierz 3 Hotel Sandomierz 4 Hotel Sandomierz 5 Hotel Sandomierz 6 Hotel Sandomierz 7 Hotel Sandomierz 8 Hotel Sandomierz 9 Hotel Sandomierz 10

"Hotel Grodzki" położony jest w centrum miasta. W pobliżu znajduje się dworzec PKS, oraz biura Starostwa. Dysponujemy 49 miejscami noclegowymi, wspaniale prezentującymi się salami restauracyjnymi i salą konferencyjną. Nowoczesny wystrój oraz kolorystyka stwarzają atmosferę do miłego spędzenia czasu. Nasza restauracja hotelowa specjalizuje się w kuchni staropolskiej. Dysponujemy: - salą restauracyjną, która pomieści do 120 osób - salą barową, która pomieści do 30 osób - salą konferencyjną na ok. 40 miejsc - 20 pokojami gościnnymi. Na wyższych kondygnacjach budynku mieszczą się pokoje hotelowe,w tym pokój dla nowożeńców. Każdy z pokoi posiada komfortową łazienkę, oraz wyposażony jest w telewizor, telefon i dostęp do internetu. W 6 pokojach o podwyższonym standardzie znajdują się do dyspozycji Gości chłodziarki - barki.Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 29c42:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Wesele:100 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w śląskim:

Hotel Alpin - Sale weselne w Szczyrku

Konferencje na: 80 Wesele na: 150 Nocleg na: 85


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    29c42