Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Restauracja Kolorowa


sala  weselna Olsztyn

Telefon:89 526 49 22
Rodzaj:
Adres:al. Wojska Polskiego 74
Miasto: 10-290
Woj:
www: www.kolorowa.olsztyn.pl
Restauracja Olsztyn 0 Restauracja Olsztyn 1 Restauracja Olsztyn 2 Restauracja Olsztyn 3 Restauracja Olsztyn 4 Restauracja Olsztyn 5 Restauracja Olsztyn 6 Restauracja Olsztyn 7 Restauracja Olsztyn 8 Restauracja Olsztyn 9 Restauracja Olsztyn 10 Restauracja Olsztyn 11

Restauracja KOLOROWA została wybodwana w 1960r. do dnia dzisiejszego funkcjonuje pod tą samą nazwą. W 1998 roku przeprowadzono remont kapitalny oraz modernizację zaplecza - KOLOROWA przybiera obecny wygląd. W Restauracji serwujemy dania kuchni regionalnej polskiej i europejskiej. Obiekt posiada klimatyzację i wentylację. Przed restauracja znajduje się parking. Restauracja jest przyjazna dla psów. Zapraszamy Państwa do zorganizowania u nas przyjęcia weselnego. PRZYKŁADOWE MENU Obiad: Grzybowa z łazankami Rosół z makaronem Gordon blu Szynka na szarym sosie z dodatkiem szalotek Ziemniaki z koperkiem, Kluski śląskie Marchewka z groszkiem Ratatu Biała kapusta/Kiszona kapusta Czerwona kapusta Kolacja: Sznycelek panierowany w słoneczniku Ziemniaki staropolskie Buraczki na maśle Tort weselny Danie na płonąco podawane z wózka: Szynka pieczona w całości Buraczki w białym sosie Ziemniaczki pieczone Barszcz z pasztecikiem Przekąski: śledź na trzy sposoby Łosoś wędzony/Węgorz Ozorki w galarecie Galaretki drobiowe, wieprzowe Półmisek biesiadny: Polędwica, Baleron Szynka, Karkówka Schab, Szynka pieczona Boczek rolowany Boczek wędzony parzony Pasztet, Galantyna, Klops Sałatki: Grecka z sałatą lodową Meksykańska, szynkowa Pomidor, Ogórek, Oliwki Patery ciast, Owoce Soki owocowe, Wody mineralne Kawa, Herbata...Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 458e9:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Wesele:100 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w świętokrzyskim:

BAR & BISTRO KURNIK

Wesele na: 150 Nocleg na: -


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    458e9