Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Restauracja OKRĄGLAK


sala  bankietowa Chęciny

Telefon:603 820 003
Rodzaj:
Adres:Chęciny, ul. Korzecko 88b
Miasto: 26-060
Woj:
www: www.restauracjaokraglak.pl
Restauracja Chęciny 0 Restauracja Chęciny 1 Restauracja Chęciny 2 Restauracja Chęciny 3 Restauracja Chęciny 4 Restauracja Chęciny 5 Restauracja Chęciny 6 Restauracja Chęciny 7 Restauracja Chęciny 8 Restauracja Chęciny 9 Restauracja Chęciny 10 Restauracja Chęciny 11 Restauracja Chęciny 12 Restauracja Chęciny 13 Restauracja Chęciny 14 Restauracja Chęciny 15 Restauracja Chęciny 16 Restauracja Chęciny 17 Restauracja Chęciny 18 Restauracja Chęciny 19 Restauracja Chęciny 20 Restauracja Chęciny 21 Restauracja Chęciny 22 Restauracja Chęciny 23 Restauracja Chęciny 24 Restauracja Chęciny 25 Restauracja Chęciny 26 Restauracja Chęciny 27 Restauracja Chęciny 28 Restauracja Chęciny 29 Restauracja Chęciny 30 Restauracja Chęciny 31 Restauracja Chęciny 32

Hotel Restauracja Okrąglak położona jest w malowniczej, cichej
i spokojnej miejscowości pod Chęcinami, Korzecku (15 km. od Kielc). Lokal zaś usytuowany jest w samym środku miejscowości na dużym ogrodzonym placu z dostępem do lasu. Dokoła lokalu jest mnóstwo zielonej przestrzeni, plac zabaw, duży parking, stajnie dla koni, pastwiska i las. W ten sposób zapewniamy naszym Gościom ciszę, spokój, prywatność i bezpieczeństwo.

Restauracja działa już od ponad 12 lat. Doświadczenie jakie zdobyliśmy przez te lata pozwala nam udzielić naszym Gościom gwarancji na zorganizowanie udanego przyjęcia weselnego, komunijnego czy też przygotowanie po prostu pysznego obiadu.
Dla każdego z Państwa postaramy się stworzyć ofertę dostosowaną do życzeń, potrzeb i budżetu, aby Wasze wesele czy jakakolwiek inna impreza była niezapomnianym przeżyciem. Dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie jak również zapraszamy osobiście, aby porozmawiać i uzgodnić szczegóły.
Zapraszamy !!!

Hotel Restauracja Okrąglak Jeżeli chcecie aby wasze wesele, przyjęcie okolicznościowe czy też weekendowy wypoczynek był udanym i niezapomnianym przeżyciem - ten lokal jest właśnie dla was. Restauracja na potrzeby naszych klientów przeszła rozbudowę o nową klimatyzowana sale bankietowo-weselną i część hotelową. Nasi goście mają do dyspozycji nową przestronną salę która może pomieścić 200 osób.   Cały lokal jest klimatyzowany i wraz z pokojami gościnnymi, obsługą, całym otaczającym terenem do dyspozycji naszych Gości.   Dla każdego z Państwa postaramy się stworzyć ofertę dostosowaną do życzeń, potrzeb i budżetu aby wesele czy jakakolwiek inna impreza była niezapomnianym przeżyciem.      Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 8d421:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Noclegi dla:50 os.
Wesele:200 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w świętokrzyskim:

BAR & BISTRO KURNIK

Wesele na: 150 Nocleg na: -


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    8d421