Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Restauracja Castor


sala  do wynajęcia Kielce

Telefon:507057209
Tel kom:508 216 822
Rodzaj:
Adres:Krakowska 62
Miasto: 25-701
Woj:
www: castor.kielce.pl/
Restauracja Kielce 0 Restauracja Kielce 1 Restauracja Kielce 2 Restauracja Kielce 3 Restauracja Kielce 4 Restauracja Kielce 5 Restauracja Kielce 6 Restauracja Kielce 7 Restauracja Kielce 8

Castor Jeśli istnieje w Państwa życiu impreza, która powinna być przygotowana z wielkim rozmachem to jest to z pewnością Państwa wesele. Nieważne czy planujecie Państwo letnią uroczystość pod pięknym namiotem czy kameralne przyjęcie w salonie, każdy szczegół musi odzwierciedlać wagę tego dnia. Niepowtarzalna atmosfera eleganckich sal bankietowych Castor, sprzyja organizacji oryginalnych i urokliwych przyjęć weselnych. Każdą taką uroczystość traktujemy w sposób indywidualny, uwzględniając Państwa potrzeby i pomysły, tak by ten dzień pozostał jedynym w swoim rodzaju wspomnieniem. Przez cały czas trwania przyjęcia, do Państwa dyspozycji jest miła i profesjonalna obsługa, która swe obowiązki wykonuje na najwyższym poziomie.   Dbałość o szczegóły, nienaganny serwis, bogaty wybór potraw i ich doskonały smak zapewnią doskonałą, niezapomnianą atmosferę tego wyjątkowego dnia.   Zapewniamy: * klimatyzowaną salę balową na 280 osób, * klimatyzowaną salę bankietową na 70 osób, * klimatyzowaną salę restauracji na 45 osób * możliwość dowolnego ustawienia stołów, * bogate i zróżnicowane menu dostosowane do Państwa życzeń, * wykwalifikowany i doświadczony personel kelnerski i kucharski, * dekorację stołów, * dekorację stołu wiejskiego w różnych wersjach, w zależności od pory roku, * nowoczesne zaplecze kuchenne, * duży parking na zamkniętym terenie, * pokój dla nowożeńców na czas trwania przyjęcia weselnego.     Zapraszamy do oglądania naszych sal w dogodnym dla Państwa terminie    Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 1e60d:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Wesele:280 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Najczęściej rezerwowane sale Kielce:

BAR & BISTRO KURNIK

Wesele na: 150 Nocleg na: -


Zobacz także sale na wynajem w świętokrzyskim:

BAR & BISTRO KURNIK

Wesele na: 150 Nocleg na: -


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    1e60d