Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Zespół Pałacowo - Parkowy w Runowie Krajeńskim


sala weselna Runowo Krajeńskie

Telefon:+48 52 389 78 13
Tel kom:604 709 007
Rodzaj:
Adres:(48) 52 389 78 13
Miasto: 89-421
Woj:
www: www.palacrunowo.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Kolumnowa50350
Sala Kryształowa12080900
Aneks Kawowy0
Sala Chopin30200

Pałac Runowo Krajeńskie 0 Pałac Runowo Krajeńskie 1 Pałac Runowo Krajeńskie 2 Pałac Runowo Krajeńskie 3 Pałac Runowo Krajeńskie 4 Pałac Runowo Krajeńskie 5 Pałac Runowo Krajeńskie 6 Pałac Runowo Krajeńskie 7 Pałac Runowo Krajeńskie 8 Pałac Runowo Krajeńskie 9 Pałac Runowo Krajeńskie 10 Pałac Runowo Krajeńskie 11 Pałac Runowo Krajeńskie 12 Pałac Runowo Krajeńskie 13 Pałac Runowo Krajeńskie 14 Pałac Runowo Krajeńskie 15 Pałac Runowo Krajeńskie 16 Pałac Runowo Krajeńskie 17 Pałac Runowo Krajeńskie 18 Pałac Runowo Krajeńskie 19

Zapraszamy do jednego z najpiękniejszych zabytków romantycznej architektury renesansowej, stylowego i luksusowego Pałacu Runowo -zlokalizowanego zaledwie 112 km od Poznania i 42 km od Bydgoszczy. Do dyspozycji oddajemy najbardziej komfortowe noclegi, dla 80 osób, w tym 3 apartamenty o podwyższonym standardzie. Pałac Runowo to idealne miejsce do organizacji wesela, gdzie w niepowtarzalnych wnętrzach utrzymanych w nastrojowej stylistyce w doskonałym tle dla wytwornych obiadów weselnych, młodzi mogą świętować Swoje Wesele. To jedno z niewielu miejsc na "weselnej" mapie Polski, gdzie organizowane są nie tylko przyjęcia weselne, ale także ceremonie ślubne. W amfiteatrze, w ogrodach wodnych Pałacu, Nowożeńcy mogą powiedzieć sobie sakramentalne "tak" przy akompaniamencie śpiewu ptaków.
Oferujemy także sale:
Kolumnową,
Kryształową,
Chopin,
Kominkową.

Zespół pałacowo-parkowy w Runowie Krajeńskim to jeden z najpiękniejszych zabytków romantycznej architektury renesansowej. Kunsztownie odrestaurowany i luksusowo wyposażony kompleks hotelowo - restauracyjny, wraz z malowniczym 18 ha parkiem i jeziorem doskonale oddają klimat atmosfery pałacu z minionych wieków. Niepowtarzalne, luksusowe apartamenty, stylowo urządzone pokoje, wnętrza z zabytkowymi kominkami zapraszają do pobytu i organizowania bankietów, konferencji, koktajli, imprez plenerowych.Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 1118c:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • Obsługa kelnerska
 • sala sportowa
 • kort tenisowy
 • bar
 • Internet WiFi
 • Flipchart
 • Podest sceniczny


Konferencja na:120 os.
Bankiet na:140 os.
Noclegi dla:60 os.
Wesele:140 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:4
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w kujawsko-pomorskim:

Zajazd u Piasta Kołodzieja w Kruszwicy

Wesele na: 150


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  1118c