Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Jermir Przedsiębiorstwo Gastronomiczno - Hotelarskie w Strzyżawie k. Bydgoszczy


sala  bankietowa Bydgoszcz

Telefon:(48) 52 381 74 54
Tel kom:048 52 343 92 19
Rodzaj:
Adres:Strzyżawa
Miasto: 86-070
Woj:
www: www.jermir.bydgoszcz.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala główna6060
Sala bankietowa28

Hotel Bydgoszcz 0 Hotel Bydgoszcz 1 Hotel Bydgoszcz 2 Hotel Bydgoszcz 3 Hotel Bydgoszcz 4 Hotel Bydgoszcz 5 Hotel Bydgoszcz 6 Hotel Bydgoszcz 7 Hotel Bydgoszcz 8 Hotel Bydgoszcz 9 Hotel Bydgoszcz 10 Hotel Bydgoszcz 11 Hotel Bydgoszcz 12 Hotel Bydgoszcz 13 Hotel Bydgoszcz 14 Hotel Bydgoszcz 15 Hotel Bydgoszcz 16 Hotel Bydgoszcz 17 Hotel Bydgoszcz 18 Hotel Bydgoszcz 19 Hotel Bydgoszcz 20 Hotel Bydgoszcz 21 Hotel Bydgoszcz 22 Hotel Bydgoszcz 23 Hotel Bydgoszcz 24 Hotel Bydgoszcz 25 Hotel Bydgoszcz 26 Hotel Bydgoszcz 27 Hotel Bydgoszcz 28 Hotel Bydgoszcz 29 Hotel Bydgoszcz 30 Hotel Bydgoszcz 31 Hotel Bydgoszcz 32

Obiekt przeszedł dość burzliwe koleje losu, gdyż rozpoczęto jego budowę w końcu lat 70 tych, czyli w okresie tak zwanym komunistycznym, był to wtedy jeden z pierwszych "hoteli"- restauracji prywatnych w Polsce. Obecnie jest on poddawany ciągłym zmianom i ulepszeniom. Restauracja posiada ok. 100 miejsc i dużą salę weselną "patio" ok 120 osób z widokiem na ogród i basen, gdzie organizowane są imprezy zasiadane z tańcami do 160 osób. Część hotelowa składa się tylko z 9 pokoi 2 osobowych, lecz posiada swój urok, gdyż Goście są przyjmowani kameralnie i rozpoznawani przy kolejnych wizytach.
Jadłospis restauracji obfituje w ogromną ilość potraw kuchni polskiej i europejskiej. PGH JERMIR posiada konie i prowadzi działalność hodowlano-rekreacyjną ( jazda i nauka jazdy wierzchem), a także dysponuje zadaszonym grillem.

"JARMIR" to duża, klimatyzowana restauracja w której organizujemy imprezy okolicznościowe, takie jak ,wesela, przyjęcia komunijne, imprezy z okazji chrzcin, integracyjne a w części hotelowej obiektu oferujemy noclegi w klimatyzowanych 2 osobowych pokojach, oraz komfortowy wypoczynek z bezpośrednim wyjściem na ogród z basenem. Do dyspozycji Gości - duży parking oraz garaże. Na przyjęciach podajemy dania przygotowywane na bieżąco z wysokiej jakości surowców typu, czyste masło bez dodatków, wysokiej klasy i jakości mięso i warzywa przygotowane tradycyjnymi technologiami. Nie korzystamy z gotowych półproduktów, proszków jajecznych, wszystkie potrawy są od podstaw przyrządzane przez kucharzy. W lokalu dysponujemy "salą główną" na ok. 60 osób, którą dzieląc spuszczoną ażurową ścianą na 2 sale bankietowe o pojemności do 30 osób zapewniamy możliwość organizacji jednoczenie np. dwóch odrębnych przyjęć komunijnych, ale również "salą bankietową" do 28 osób, która może spełniać rolę sali konferencyjno-szkoleniowe.Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 6591f:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Noclegi dla:- os.
Wesele:160 os.
Wesele od:1 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w kujawsko-pomorskim:

Zajazd u Piasta Kołodzieja w Kruszwicy

Wesele na: 150


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    6591f