Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Restauracja Savilla


sala  konferencyjna Białystok

Telefon:85 675 27 23
Rodzaj:
Adres:gen. F. Kleberga 16a
Miasto:
Woj:
www: www.savilla.pl
Restauracja Białystok 0 Restauracja Białystok 1 Restauracja Białystok 2 Restauracja Białystok 3 Restauracja Białystok 4 Restauracja Białystok 5 Restauracja Białystok 6 Restauracja Białystok 7 Restauracja Białystok 8 Restauracja Białystok 9 Restauracja Białystok 10

Zapraszamy państwa do Restauracji Savilla. Niepowtarzalny klimat, nowoczesne, klimatyzowane wnętrza oraz profesjonalna obsługa zachecają do spotkań biznesowych, towarzyskich i organizacji imprez okolicznościowych. Znakiem rozpoznawczym restauracji Savilla jest wysublimowany smak przejawiający sie w każdej sferze organizacji przyjęcia, uzyskany dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży gastronomicznej. Naszym szanownym gościom oddajemy do dyspozycji dwie sale - salę balową na 200 osób oraz salę restauracyjna do 60 osób. Obie sale są w pełni klimatyzowane i bogato wyposażone, idealnie nadają sie na wesela bankiety oraz wszelkiego rodzaju uroczystości. Organizując przyjęcie w Restauracji Savilla, możecie mieć Państwo pewność, że sprostamy największym wyzwaniomi wymaganiom. Dobierzemy dekoracje, wspólnie ustalimy zestaw dań, a personel zadba o każdy najdrobniejeszy szczegół imprezy oraz sprawi, że wszyscy będą zadowoleni.Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 04327:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Wesele:200 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w podlaskim:

Hotel Kurpia Arte

Konferencje na: 100 Wesele na: 120 Bankiet na: 120 Nocleg na: 100


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    04327