Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Restauracja Ostromecka


sala  do wynajęcia Ostromecko

Telefon:(48) 52 381 76 18
Rodzaj:
Adres:Bydgoska 8
Miasto: 86-070
Woj:
www: www.ostromecka.com.pl

Restauracja Ostromecko 0 Restauracja Ostromecko 1 Restauracja Ostromecko 2 Restauracja Ostromecko 3 Restauracja Ostromecko 4 Restauracja Ostromecko 5 Restauracja Ostromecko 6 Restauracja Ostromecko 7 Restauracja Ostromecko 8 Restauracja Ostromecko 9 Restauracja Ostromecko 10 Restauracja Ostromecko 11 Restauracja Ostromecko 12

W naszej restauracji polecamy wyśmienite dania kuchni polskiej. Przede wszystkim potrawy z gęsiny, które stały się już naszą specjalnością. Gęsinę podajemy w potrawach tradycyjnych, ale proponujemy ją także przyrządzaną wg naszych własnych przepisów niespotykanych w innych miejscach.

W naszym menu znajdziecie Państwo także szeroki wybór różnych dań mięsnych, rybnych i jarskich. Wszystkie przygotowane w naszej kuchni bezpośrednio przed podaniem, zawsze świeże i smaczne.

Z przyjemnością zorganizujemy dla Was każdą imprezę rodzinną, firmową lub po prostu towarzyską. W naszych pięciu salach możemy jednorazowo ugościć nawet 150 osób, ale także dla mniej licznych grup przygotujemy elegancki posiłek w bardziej kameralnych warunkach. Oferujemy naszą pomoc przy doborze menu, polecimy zespół muzyczny, który zapewni ciekawą oprawę, wskażemy fotografa, który profesjonalnie wykona zdjęcia z imprezy i przygotuje je tak, abyście mogli przekazać je każdemu z gości w estetycznej i eleganckiej formie.

Podróżnym proponujemy nocleg w naszym motelu, w pokojach dwu- i trzyosobowych możemy przyjąć 26 osób. Pokoje wyposażone są w łazienki, telewizory oraz bezprzewodowy Internet. Poranne śniadanie jest wypełnione regionalnymi wyrobami wędliniarskimi oraz zawsze świeżym nabiałem pochodzącym od okolicznych lokalnych producentów.

Zapraszamy.Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod d11cd:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Noclegi dla:25 os.
Wesele:90 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w kujawsko-pomorskim:

Zajazd u Piasta Kołodzieja w Kruszwicy

Wesele na: 150


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    d11cd