Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Restauracja Nordowi Mol


sala  bankietowa Puck

Telefon:(58) 673 20 02
Tel kom:607 360 536
Rodzaj:
Adres:Celbowo 27 A
Miasto: 84-100
Woj:
www: www.nordowimol.pl/
Restauracja Puck 0 Restauracja Puck 1 Restauracja Puck 2 Restauracja Puck 3 Restauracja Puck 4 Restauracja Puck 5 Restauracja Puck 6

Organizacja wesela, czy innej uroczystości w naszej restauracji, to szereg atrakcji , udogodnień w jednym miejscu. Do dyspozycji oddajemy: - duży parking (ok. 70 aut) w sąsiedztwie drogi wojewódzkiej - malowniczy ogród (tam chwila wytchnienia w trakcie weselnych harców) - plac zabaw dla dzieci - mini zoo, gdzie zwierzęta można karmić A wewnątrz: - duża sala biesiadna (do 160 osób) - zejście do ogrodu bezpośrednio z Sali tanecznej - klimatyzacja - subtelne dekoracje - miła i profesjonalna obsługa - wyborne jadło oparte na tradycyjnych recepturach i naturalnych produktach Mini ZOO Przy naszej restauracji stworzyliśmy ku uciesze dzieci Małe zoo. Zaglądajcie do nas i sprawdzajcie jak zwierzaki rosną, może bliżej zaprzyjaźnicie się z którymś, a może niedługo przybędą kolejni mieszkańcy. Sami zobaczcie jak żyje się mieszkańcom naszego ZOO. Ogród letni z oczkiem wodnym i kołem młyńskim. Obiekt posiada przepięknie zaaranżowany ogród letni z oczkiem wodnym i kołem młyńskim. Tu można odetchnąć klimatem rejonu Kaszub minionych lat. To wszystko dla naszych Gości. Polecamy śniadania w otoczeniu kojącej zieleni naszego ogrodu lub przy trzaskających drwach kamiennego kominka - w zależności od pogody. Internet bezprzewodowy - WiFi Restauracja Nordowi Mol z myślą o swoich klientach uruchomiła darmowy punkt dostępowy Internetu bezprzewodowego – WiFi. Teraz przy łyku pysznej kawy w Secesyjno-Kaszubskim, XIX-wiecznym wnętrzu, możesz sprawdzić pocztę, zrobić zakupy lub po prostu do woli surfować po zasobach Internetu. Serdecznie ZapraszamyZapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod a91f5:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Wesele:100 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w podlaskim:

Hotel Kurpia Arte

Konferencje na: 100 Wesele na: 120 Bankiet na: 120 Nocleg na: 100


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    a91f5