Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Crown Piast Hotel & SPA


sala  bankietowa Kraków

Telefon:(48) 12 683 26 00
Tel kom:+48 12 683 26 75
Rodzaj:
Adres:Radzikowskiego 109
Miasto: 31-342
Woj:
www: www.hotelpiast.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Flora I + II11017090908555131
Flora I50503636282258
Flora III70905454322873
Arkadia I + II240340180180150120315
Arkadia I1402201261268860215
Arkadia II7013054544430100
Olimpia14012099997732140
Meeting Room I-30---1828
Meeting Room II-30---1828
Bussiness Room I------10
Bussiness Room II-3036--1621
Ogród345185

Hotel Kraków 0 Hotel Kraków 1 Hotel Kraków 2 Hotel Kraków 3 Hotel Kraków 4 Hotel Kraków 5 Hotel Kraków 6 Hotel Kraków 7 Hotel Kraków 8 Hotel Kraków 9 Hotel Kraków 10 Hotel Kraków 11 Hotel Kraków 12 Hotel Kraków 13 Hotel Kraków 14 Hotel Kraków 15 Hotel Kraków 16 Hotel Kraków 17 Hotel Kraków 18 Hotel Kraków 19 Hotel Kraków 20 Hotel Kraków 21 Hotel Kraków 22 Hotel Kraków 23 Hotel Kraków 24 Hotel Kraków 25 Hotel Kraków 26 Hotel Kraków 27 Hotel Kraków 28 Hotel Kraków 29 Hotel Kraków 30 Hotel Kraków 31 Hotel Kraków 32 Hotel Kraków 33 Hotel Kraków 34 Hotel Kraków 35 Hotel Kraków 36 Hotel Kraków 37 Hotel Kraków 38 Hotel Kraków 39 Hotel Kraków 40 Hotel Kraków 41 Hotel Kraków 42 Hotel Kraków 43 Hotel Kraków 44

Crown Piast Hotel and SPA***** to atrakcyjnie położony zespół hotelowo – parkowy wraz z rozbudowaną ofertą Term Krakowskich. To jedyny tego typu obiekt w Krakowie posiadający zewnętrzny podgrzewany basen, czynny cały rok.
Hotel posiada własny ogród o ponad hektarowej powierzchni oraz oferuje 179 wygodnych, przestronnych, klimatyzowanych pokoi i apartamentów w klasycznym, ponadczasowym wystroju.

Crown Piast Hotel & SPA***** to idealne miejsce do organizacji szkoleń, konferencji, imprez plenerowych i bankietów. Wyróżnia go cisza, spokój, prawie 400 miejsc noclegowych oraz doskonałe zaplecze rekreacyjno-sportowe.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również 9 modułowych sal o łącznej powierzchni ok. 1000 m2 – od kameralnych dla 10 osób po reprezentacyjne dla 340 osób. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, z możliwością dowolnej konfiguracji. Zapewniamy wyposażenie techniczne; rzutnik, ekran, nagłośnienie oraz bezpłatny dostęp do internetu. Służymy pomocą w zorganizowaniu dodatkowego specjalistycznego sprzętu konferencyjnego, współpracujemy z firmami eventowymi oraz pomagamy zorganizować atrakcje na wieczorne gale i bankiety.

Dopełnieniem szerokiej gamy oferowanych usług jest możliwość organizacji przyjęć firmowych w ogrodzie przy grillu czy też w altanie ogrodowej. Organizujemy eventy tematyczne na wolnym powietrzu lub pod zadaszeniem namiotu. Ten typ wydarzeń cieszy się szczególnym uznaniem naszych Gości.

W Restauracji Anturium serwujemy potrawy inspirowane kuchnią świata ze szczególnym uwzględnieniem kuchni polskiej. Nasza rozbudowana oferta pozwoli ułożyć menu tak, by było niepowtarzalne i dostosowane do Państwa potrzeb.

Hotel wyróżnia ponadto dogodna lokalizacja w pobliżu zjazdu z autostrady A4, tras wylotowych z Krakowa oraz lotniska (10 min. jazdy samochodem), przy jednoczesnej bliskości Centrum miasta (15 min. jazdy samochodem). Hotel posiada 70 miejsc parkingowych.














Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod af2ed:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • szkolenia
  • spotkania biznesowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • imprezy świąteczne
  • spotkania dla firm
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Dekoracje sali
  • Obsługa kelnerska
  • Ślub Plenerowy
  • Impreza plenerowa
  • dj
  • sauna
  • jacuzzi
  • kort tenisowy
  • recepcja 24h
  • bar
  • bezpłatna prasa
  • business center
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Rzutnik pisma
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • TV + DVD
  • Podest sceniczny
  • Mównica


Konferencja na:300 os.
Bankiet na:180 os.
Noclegi dla:300 os.
Wesele:200 os.
Wesele od:90 zł os.
Wszystkich sal:5
dekoracja sali
Pełne zaplecze kuchenne
Ogród
Pokój dla młodej pary
Klimatyzacja
Oczko wodne
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Altana
obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

apartament dla młodej pary - gratis

kolacja na I-szą rocznicę slubu

zniżki dla najmłodszych uczestników przyjęcia

czekoladowa fontanna z owocami

według staropolskich tradycji i obyczajów biesiadowania

powitalny koktajl dla gości - na życzenie

efektowna ekspozycja wykwintnych potraw

Najczęściej rezerwowane sale Kraków:

Hotel Polonez - Kraków

Konferencje na: 250 Wesele na: 140 Bankiet na: 140 Nocleg na: 54


Szafran

Wesele na: 250


Zobacz także sale na wynajem w małopolskim:

Hotel Polonez - Kraków

Konferencje na: 250 Wesele na: 140 Bankiet na: 140 Nocleg na: 54


Hotel Modrzewiówka

Konferencje na: 60 Wesele na: 60 Bankiet na: 60 Nocleg na: 70


Szafran

Wesele na: 250


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    af2ed