Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Kompleks Banderoza


sala  do wynajęcia Osieczna

Telefon:(48) 506 184 154
Rodzaj:
Adres:Gostyńska
Miasto: 64-113
Woj:
www: www.banderoza.waldi-leszno.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala 137300
Sala 262500
Sala 34373500

Dom Weselny Osieczna 0 Dom Weselny Osieczna 1 Dom Weselny Osieczna 2 Dom Weselny Osieczna 3 Dom Weselny Osieczna 4 Dom Weselny Osieczna 5 Dom Weselny Osieczna 6 Dom Weselny Osieczna 7 Dom Weselny Osieczna 8 Dom Weselny Osieczna 9 Dom Weselny Osieczna 10 Dom Weselny Osieczna 11

Kompleks Banderoza Kompleks Dworek Banderoza położony jest na małym półwyspie na terenie Krzywińskiego Parku Krajobrazowego , ok. 10 km od Leszna - w niewielkiej miejscowości Osieczna. Lokalizacja z dala od miejskiego zgiełku gwarantuje spokój i dyskrecję. Do dyspozycji oddajemy trzy gustownie urządzone sale, w których można przygotować przyjęcia od 30 do 350 osób. Dodatkowe miejsca możemy przygotować na świeżym powietrzu (nawet 1500 miejsc). Największa sala posiada wydzielony parkiet oraz scenę dla orkiestry. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne gdzie odbywają się imprezy integracyjne, zawody sportowe, ogniska.   Wesela Wesele to nie tylko elegancka sala, malownicza okolica, dobra muzyka, to także smaczne i świeże potrawy. Oferujemy bogate menu kuchni polskiej i europejskiej. Wszystkie potrawy przygotowujemy na miejscu. O przyjazną i ciepłą atmosferę zadba nasza fachowa i miła obsługa, która nie szczędzi poświęcenia aby wszystko się powiodło. Przedstawione propozycje menu są jedynie punktem wyjścia do ułożenia planu przyjęcia, który będzie odpowiadał Państwa preferencjom.   W naszej pracy dokładamy najwyższej staranności, ponieważ wiemy, że wyjątkowe chwile pozostają w pamięci na zawsze.      Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 48c95:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Konferencja na:437 os.
Bankiet na:350 os.
Noclegi dla:70 os.
Wesele:350 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:3
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    48c95Okoliczne Miasta: