Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Restauracja Apogeum


sala  bankietowa Piekary Śląskie

Telefon:48 32 381 59 00
Tel kom:+48 693 232 311
Rodzaj:
Adres:Żwirki 6
Miasto: 41-940
Woj:
www: www.apogeum.eu


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Duża Sala Bankietowa100100
Restauracja40
Sala Kameralna - Kominkowa35
Stylowa Piwniczka35

Hotel Piekary Śląskie 0 Hotel Piekary Śląskie 1 Hotel Piekary Śląskie 2 Hotel Piekary Śląskie 3 Hotel Piekary Śląskie 4 Hotel Piekary Śląskie 5 Hotel Piekary Śląskie 6 Hotel Piekary Śląskie 7 Hotel Piekary Śląskie 8 Hotel Piekary Śląskie 9

Na sukces, odnoszony przez Apogeum od wielu lat składają się nasza profesjonalna, gościnna obsługa, tworząca nasz niepowtarzalny klimat, a także stała, dobra jakość naszej kuchni. W obrębie restauracji posiadamy pomieszczenia: - Restauracja (40 osób) - Duża sala bankietowa (100 osób) - Sala kameralna (kominkowa) (35 osób) - Stylowa piwniczka (35 osób) - Ogródek letni Wszystkie pomieszczenia klimatyzowane Restauracja Restauracja oferuje naszym gościom wyśmienitą kuchnię regionalną i wybrane dania kuchni europejskich oraz bar z dobrymi trunkami. Potrafimy sprostać wymaganiom każdego klienta, dzieki profesjonalnej obsłudze naszego lokalu. Wszystko to przekonuje, że spędzony u nas czas to trafny wybór. Sala balowa Duża powierzchnia tego pomieszczenia pozwala na organizację przyjęć okolicznościowych do 100 osób, a w połączeniu z salą restauracyjną ilość osób może się zwiększyć. Miejsce to stwarza idealne warunki dla zorganizowania zabaw tanecznych, dzięki centralnemu usytuowaniu parkietu oraz antresoli dla zespołu muzycznego. Sala jest klimatyzowana. Sala kameralna Mała salka kameralna - kominkowa przeznaczona jest do organizacji niewielkich przyjęć, mieszczących 35 osób. Organizowane są tutaj między innymi komunie, rocznice, urodziny, spotkania biznesowe, czy też służbowe. Znajdują się tutaj takie elementy jak kominek, stylowy wystrój wnętrza, bezpośrednie wyjście na podwórko oraz klimatyzacja, które pozwalają na stworzenie niepowtarzalnego klimatu na przyjęciu rodzinnym lub intymnej atmosfery na spotkaniu służbowym. Ogródek Na terenie obiektu znajduje się także sympatyczny ogródek letni, który doskonale nadaje się dla gości korzystających z gościnnych wnętrz naszego lokalu, sali bankietowej lub małej salki kameralnej mamy. Dzięki drewnianym ławom, kominkowi a także zadaszeniu, można tutaj bez względu na pogodę miło spędzić czas. Piwniczka Piwniczka jest idealnym miejscem dla gości znudzonych typowymi wnętrzami. Klimat starej piwnicy tworzą odrestaurowane precyzyjnie ściany i sklepienia z cegły, trzaskający ogień w kominku z otwartym paleniskiem, wyprawione skóry z dzikiej zwierzyny na ścianach, a w miejscu tym żurek śląski lub żebro Huberta na miodzie smakuje inaczej. W piwniczce można organizować małe spotkania do 35 osób.Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 10386:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Noclegi dla:- os.
Wesele:100 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w śląskim:

Hotel Alpin - Sale weselne w Szczyrku

Konferencje na: 80 Wesele na: 150 Nocleg na: 85


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    10386