Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Dom Weselny ZGRZYT


sala  weselna Nowy Sącz

Telefon:18 443 99 32
Tel kom:18 443 99 76
Rodzaj:
Adres:ul. Kamienna 2
Miasto: 33-300
Woj:
www: domweselnyfinezja.pl




Dom Weselny Nowy Sącz 0 Dom Weselny Nowy Sącz 1 Dom Weselny Nowy Sącz 2 Dom Weselny Nowy Sącz 3 Dom Weselny Nowy Sącz 4 Dom Weselny Nowy Sącz 5 Dom Weselny Nowy Sącz 6 Dom Weselny Nowy Sącz 7 Dom Weselny Nowy Sącz 8 Dom Weselny Nowy Sącz 9 Dom Weselny Nowy Sącz 10 Dom Weselny Nowy Sącz 11 Dom Weselny Nowy Sącz 12

Każde przyjęcie okolicznościowe w Domu Weselnym ZGRZYT traktujemy ze szczególną troską. Organizujemy takie imprezy jak chrzciny, komunie, urodziny, jubileusze, bankiety, studniówki, bale. Przestronne wnętrza i wyjątkowy wystrój oraz doskonała lokalizacja sprawią, że czas spędzony w naszym lokalu stanie się niezapomnianym przeżyciem. Goście zostaną zaczarowani nie tylko eleganckimi wnętrzami ale i eleganckim ciepłym oświetlenie . Każdego traktujemy wyjątkowo! Dokładamy wszelkich starań, aby organizowane przyjęcie było szczególne i przygotowane ściśle z życzeniem Klienta. Oddajemy unikalne i przestronne wnętrze mieszczące do 250 osób, w nim wyodrębniony parkiet do tańca oraz orkiestry . Każdy Klient traktowany jest indywidualnie i z niezwykłą dbałością ustalamy szczegóły i pomagamy dobrać odpowiednie menu, muzykę i wystrój sal. Zorganizujemy wesele Państwa marzeń z ogromną przyjemnością. Przykładamy wszelkich starań aby menu weselne oraz harmonogram wesela był co do szczegółu zgodny z ustaleniami. Dom Weselny Zgrzyt to ponad 850 m2 przestrzeni, w której mieści się do 250 osób w systemie ciągu stołów prostokątnych oraz do 170 osób przy stołach okrągłych. Bankiety organizowane w formie stołu szwedzkiego mogą być przygotowane dla ponad 300 osób. Oprócz obszernej i klimatyzowanej sali bankietowej oferuje także miejsca noclegowe. W naszych pokojach czekają na Państwa estetyczne wnętrza oraz komfort.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 61b46:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Noclegi dla:- os.
Wesele:100 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w małopolskim:

Szafran

Wesele na: 250


Hotel Modrzewiówka

Konferencje na: 60 Wesele na: 60 Bankiet na: 60 Nocleg na: 70


Hotel Polonez - Kraków

Konferencje na: 250 Wesele na: 140 Bankiet na: 140 Nocleg na: 54


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    61b46