Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Pałac Bałoszyce


sala  konferencyjna Susz

Telefon:(48) 55 278 07 40; (48) 55 278
Tel kom:(055) 278 07 42
Rodzaj:
Adres:Bałoszyce
Miasto: 14-240
Woj:
www: www.palacbaloszycer.com


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Żółta13022
Sala Lustrzana5090
Sala Kominkowa50130

Pałac Susz 0 Pałac Susz 1 Pałac Susz 2 Pałac Susz 3 Pałac Susz 4 Pałac Susz 5 Pałac Susz 6 Pałac Susz 7 Pałac Susz 8 Pałac Susz 9 Pałac Susz 10 Pałac Susz 11 Pałac Susz 12 Pałac Susz 13

Pałac Bałoszyce między innymi specjalizuje się w organizacji przyjęć weselnych, które długo zapadają w pamięci ich uczestników. Wesela mogą być połączone z udzieleniem ślubu w pięknej scenerii przypałacowego parku. Właściciele Pałacu realizują nawet najbardziej abstrakcyjne pomysły organizatorów, a wszystko to, żeby ten jedyny w życiu dzień był naprawdę wyjątkowy. W stylowych wnętrzach naszego Pałacu organizujemy wesela z udziałem do 220 osób. Największa sala restauracyjna- Kominkowa mieści 120 osób, następne kolejno: Żółta 22 osoby i Winiarnia 78 osób. Na Lustrzanej sali balowej odbywają się tańce i różnego rodzaju konkursy. Z sali tej można udać się do przypałacowego parku aby w czakramie bieli podładować swój „akumulator”. Wyśmienite i bogate menu przygotowujemy od 125 zł od osoby (cena brutto). Dzieci do lat 7 przebywający na weselu i członkowie orkiestry, kamerzyści, fotoreporterzy płacą 50 % stawki podstawowej.. Restauracja znajdująca się w Pałacu specjalizuje się w daniach kuchni staropolskiej opartych o tradycyjne receptury i produkty. Dla amatorów lżejszej kuchni proponujemy dania kuchni europejskiej – włoskiej, francuskiej. Do dyspozycji gości weselnych według specjalnego cennika jest 27 komfortowych pokoi w tym trzy pokoje typu LUX (łącznie Pałac posiada 82 miejsca noclegowe). Pokoje wyposażone są w pełen węzeł sanitarny, TV, lodówkę, dostęp do internetu. Nowożeńcom oferujemy pokój oraz chlebek powitalny gratis. Na specjalne życzenie możemy zorganizować przejazd zaprzęgiem ślubnym, pokaz sztucznych ogni, występ znanych artystów itp. Zaplecze szkoleniowo – konferencyjne Pałacu stanowią cztery funkcjonalne sale konferencyjne (Sala Kominkowa, Lustrzana, Żółta i Winiarnia), które w zależności od konfiguracji mogą pomieścić od 22 do 120 osób. Pałacowy charakter oraz wystrój sal, nadaje konferencjom, szkoleniom, spotkaniom okolicznościowym podniosły charakter i specyficzny klimat. Sala lustrzana i kominkowa wyposażone są w klimatyzację.Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod e44d8:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Wesele:130 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w świętokrzyskim:

BAR & BISTRO KURNIK

Wesele na: 150 Nocleg na: -


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    e44d8