Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Europejski Ośrodek Integracyjny Niemce - Lublin


sala  weselna Niemce

Telefon:(+48) 81 756 16 81
Rodzaj:
Adres:Lubelska 160
Miasto: 21-025
Woj:
www: www.integracyjny-niemce.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Restauracja25060120
Sala Konferencyjna Kolumnowa55100
Sala Konferencyjna Mała1525
Sala Weselno - Konferencyjna120250

Ośrodek Wczasowy Niemce 0 Ośrodek Wczasowy Niemce 1 Ośrodek Wczasowy Niemce 2 Ośrodek Wczasowy Niemce 3 Ośrodek Wczasowy Niemce 4 Ośrodek Wczasowy Niemce 5 Ośrodek Wczasowy Niemce 6 Ośrodek Wczasowy Niemce 7 Ośrodek Wczasowy Niemce 8 Ośrodek Wczasowy Niemce 9 Ośrodek Wczasowy Niemce 10 Ośrodek Wczasowy Niemce 11 Ośrodek Wczasowy Niemce 12 Ośrodek Wczasowy Niemce 13 Ośrodek Wczasowy Niemce 14 Ośrodek Wczasowy Niemce 15 Ośrodek Wczasowy Niemce 16 Ośrodek Wczasowy Niemce 17 Ośrodek Wczasowy Niemce 18 Ośrodek Wczasowy Niemce 19 Ośrodek Wczasowy Niemce 20 Ośrodek Wczasowy Niemce 21

Wesele jest wspaniałym ukoronowaniem miłości dwojga ludzi. To jedyna uroczystość, która na zawsze pozostaje w pamięci nowożeńców oraz wszystkich uczestniczących, najbliższej rodziny, przyjaciół.

Wesela w naszym lokalu to gwarancja niezapomnianej imprezy.
Uroczyste przyjęcia weselne to wyjątkowa dbałość o szczegóły, spełnianie Waszych oczekiwań oraz oddanie naszych doświadczeń organizacyjnych, wyczucia, umiejętności do Waszej dyspozycji.

Proponujemy bardzo zróżnicowane menu dostosowane do Państwa potrzeb i upodobań, począwszy od drobnych przekąsek aż po wykwintne dania. Wszystkie potrawy przygotowywane są przez znakomitych kucharzy, którzy zdobywali swoje wieloletnie doświadczenie przygotowując potrawy na najbardziej wykwintne bankiety, wesela, przyjęcia oraz imprezy okolicznościowe.

Salę weselną, wejście do niej, otoczenie plenerowe przygotowujemy bardzo starannie, zawsze z wielkim przejęciem, indywidualnie pod każdą uroczystość. Na czas trwania wesela pokój dla Młodej Pary udostępniamy nieodpłatnie. Zapewniamy miejsca parkingowe na terenie zamkniętym. Cena zorganizowania przyjęcia weselnego zależy od ilości osób oraz ustalonego menu. Przeciętna kwota za jedną osobę zaczyna się od 120 zł przy przyjęciu jednodniowym lub od 190 zł przy przyjęciu dwudniowym. Podczas rezerwacji terminu (w momencie podpisania umowy) pobieramy zadatek w wysokości 20 % ceny całości zamówienia.

Europejski Ośrodek Integracyjny Niemce Europejski Ośrodek Integracyjny to kompleks hotelowo-restauracyjny wyposażony w trzy różnej wielkości sale konferencyjno-szkoleniowe, i komfortowe miejsca noclegowe. Od momentu wejścia na rynek w 2000 roku, zdołaliśmy wypracować świetną renomę opartą na bardzo wysokiej jakości świadczonym usług, wykwalifikowanej kadrze a także bardzo konkurencyjnych cenach i wysoką troską o naszego klienta. Specjalizujemy się w organizacji wszelkiego typu szkoleń, konferencji i przyjęć weselnych a także urządzaniem imprez, bankietów oraz innych uroczystości. Znajdujemy się w odległości 9 km od Lublina oraz 10 km od Lubartowa.   Przyjęcia weselne Przyjęcia weselne w Europejskim Ośrodku Integracyjnym to doskonała organizacja, pyszne jedzenie, genialna muzyka i przede wszystkim szampańska zabawa. Wiemy jak doniosłym wydarzeniem jest ślub dwojga osób, dlatego też do każdej pary podchodzimy w sposób indywidualny. W zależności od potrzeb zorganizujemy zarówno huczne wesele w tradycyjnym polskim stylu jak i klasyczną imprezę w gronie najbliższych.   Salę weselną, wejście do niej oraz otoczenie plenerowe przygotowujemy bardzo starannie, zawsze z wielkim przejęciem, indywidualnie pod każda uroczystość. Unikamy standardowych rozwiązań przywiązując jednocześnie ogromna wagę do potrzeb i życzeń naszych wspaniałych klientów. Mając na uwadze charakter uroczystości, Europejski Ośrodek Integracyjny oferuje nowożeńcom drobny prezent- pokój dla Nowożeńców na koszt firmy.     Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i sposobami realizacji zamówień.    Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 36980:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Noclegi dla:30 os.
Wesele:260 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w lubelskim:

Dom Weselny u Karasia

Wesele na: 300 Nocleg na: 32


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    36980Okoliczne Miasta: