Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Restauracja Biesiada


sala  bankietowa Rzeszów

Telefon:17 872 16 93
Tel kom:666 043 428
Rodzaj:
Adres:Ćwiklińskiej 2
Miasto: 35-601
Woj:
www: www.biesiada.rzeszow.pl
Restauracja Rzeszów 0 Restauracja Rzeszów 1 Restauracja Rzeszów 2 Restauracja Rzeszów 3 Restauracja Rzeszów 4 Restauracja Rzeszów 5 Restauracja Rzeszów 6 Restauracja Rzeszów 7 Restauracja Rzeszów 8 Restauracja Rzeszów 9 Restauracja Rzeszów 10 Restauracja Rzeszów 11 Restauracja Rzeszów 12 Restauracja Rzeszów 13 Restauracja Rzeszów 14 Restauracja Rzeszów 15 Restauracja Rzeszów 16 Restauracja Rzeszów 17 Restauracja Rzeszów 18

Restauracja Biesiada oferuje wynajęcie sali weselnej/bankietowej dla 140 osób w cenie już od zł/osoba. Salę tą wynająć można w mieście Rzeszów, posiadamy wolne terminy! Serdecznie Zapraszamy!

Zachęcamy Państwa do skorzystania z bogatej oferty Restauracji Biesiada. Od rodzinnych obiadów, przez lunche biznesowe po duże imprezy prywatne i firmowe - z nami każda z imprez jest udana. Scenariusze i menu ustalane są dokładnie według Państwa życzenia. Wszystkie dania przyrządzamy ze świeżych, naturalnych składników od sprawdzonych, regionalnych dostawców. Sprawdź kto nam zaufał!Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod baa08:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Wesele:140 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    baa08