Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Restauracja Sabatini


sala  weselna Rzeszów

Telefon:17 862 50 67
Tel kom:602 656 306
Rodzaj:
Adres:Piłsudskiego 17
Miasto: 35-074
Woj:
www: www.sabatini.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala 11500
Sala 2500

Restauracja Rzeszów 0 Restauracja Rzeszów 1 Restauracja Rzeszów 2 Restauracja Rzeszów 3 Restauracja Rzeszów 4 Restauracja Rzeszów 5 Restauracja Rzeszów 6 Restauracja Rzeszów 7 Restauracja Rzeszów 8 Restauracja Rzeszów 9 Restauracja Rzeszów 10 Restauracja Rzeszów 11 Restauracja Rzeszów 12 Restauracja Rzeszów 13 Restauracja Rzeszów 14 Restauracja Rzeszów 15 Restauracja Rzeszów 16 Restauracja Rzeszów 17 Restauracja Rzeszów 18 Restauracja Rzeszów 19 Restauracja Rzeszów 20 Restauracja Rzeszów 21 Restauracja Rzeszów 22 Restauracja Rzeszów 23 Restauracja Rzeszów 24

Restauracja SABATINI Zajmujemy się organizacją przyjęć weselnych, bankietów, przyjęć okolicznościowych takich jak: komunie, imieniny, stypy itp. Organizujemy także imprezy plenerowe oraz świadczymy usługi cateringowe do 1000 osób w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu. Prowadzimy wynajem klimatyzowanych sal na konferencje. Cechuje nas doskonała kuchnia oraz fachowa i miła obsługa. W okresie letnim zapraszamy do korzystania z uroczego ogródka. Świadczymy najwyższej jakości usługi gastronomiczne poparte wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy dwie klimatyzowane sale: do 50 osób oraz do 150 osób.   Przyjęcie weselne w SABATINI!   Jeśli szukasz kompleksowej obsługi przyjęcia weselnego na najwyższym poziomie - dobrze trafiłeś. Restauracja „Sabatini” zorganizuje dla Ciebie przyjęcie, które wspominać będziesz latami.   Pragniemy spełniać marzenia Młodych Par o wspaniałym i niepowtarzalnym przyjęciu weselnym wspominanym przez wszystkich gości. Z przyjemnością podejmiemy się organizacji tak ważnej uroczystości wsłuchując się uważnie w Państwa uwagi i sugestie dotyczące scenariusza imprezy oraz menu. Organizujemy przyjęcia weselne do 150 osób.      

Restauracja "Sabatini" istnieje od 1994 roku a znajdujemy się w centrum Rzeszowa. Posiadamy w swojej ofercie dwie klimatyzowane sale do 50 osób i 150 osób. Cechuje nas doskonała kuchnia i miła, fachowa obsługa. Jeśli szukacie Państwo kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie to nie możecie nie trafić właśnie do nas! Restauracja „Sabatini” zorganizuje dla Was przyjęcie, które z pewnością będziecie wspominać przez lata. W okresie letnim proponujemy korzystanie z naszego patio, gdzie znajdziecie Państwo spokój i wytchnienie przy szumie fontanny.Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 203b5:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Konferencja na:150 os.
Bankiet na:150 os.
Wesele:150 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:2
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    203b5