Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Korona


sala  do wynajęcia Rzeszów

Telefon:17 740 38 70
Rodzaj:
Adres:Litewska 33 B
Miasto: 35-302
Woj:
www: www.hotelkorona.rzeszow.pl
Hotel Rzeszów 0 Hotel Rzeszów 1 Hotel Rzeszów 2 Hotel Rzeszów 3 Hotel Rzeszów 4 Hotel Rzeszów 5 Hotel Rzeszów 6 Hotel Rzeszów 7

Hotel - Restauracja Korona Hotel Korona w Rzeszowie to miejsce w którym niezwykły nastrój i dbałość o gości sprawią, że każdy pobyt Państwa u nas będzie wyjątkowy. Nasi goście cieszyć się będą wypoczynkiem w miejscu pełnym komfortu i spokoju. Na kuchnię dla smakoszy pragniemy zaprosić wszystkich gości do naszej Restauracji, gdzie menu przygotowane przez Szefa kuchni oraz sprawna i miła obsługa sprawią, że czas spędzony w niej będzie należał do niezapomnianych chwil.   Wspaniała uroczystość, przyjęcie okolicznościowe lub inne przyjęcie to tylko u nas!   Dzień ślubu jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdego z nas i dlatego proponujemy Państwu organizację przyjęcia właśnie u nas w Restauracji Korona. Profesjonalna i dyskretna obsługa wesela Restauracja przygotowana jest w sposób profesjonalny, zapewniając wszelkie wymagania i oczekiwania stawiane przez Państwa.   Pragniemy, aby w tym szczególnym dniu zapewnić Państwu jak i waszym gościom pełen komfort oraz miłą atmosferę. Nasz szef kuchni i jego wyśmienite potrawy oraz profesjonalna i miła obsługa sprawią, że przygotowane przyjęcie będzie dla Państwa w tym dniu szczególnym wydarzeniem i na długo pozostanie w pamięci ucztujących jak i Młodej Pary.   Satysfakcja gości weselnych Szanowni Państwo organizując przyjęcie za pomocą naszej restauracji możecie być pewni, że zaproszeni goście będą mieli okazję uczestniczyć w wspaniałym przyjęciu zapadającym na długo we wspomnieniach. Dla młodej pary Młodej parze proponujemy bezpłatny nocleg w stylowym apartamencie zarezerwowanym wyłącznie dla nowożeńców.   Zorganizowane przez nas przyjęcie marzeń z pewnością będzie niezwykłą oprawą tego niepowtarzalnego dnia    Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 2d345:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Wesele:150 os.
Wesele od:160 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    2d345