Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Zajazd Podzamcze


sala  weselna Fałków

Telefon:(48) 505 078 448
Rodzaj:
Adres:Spacerowa 2a
Miasto:
Woj:
www: www.zajazd-podzamcze.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Konferencyjna18040
Sala Weselna180140

Hotel Fałków 0 Hotel Fałków 1 Hotel Fałków 2 Hotel Fałków 3 Hotel Fałków 4 Hotel Fałków 5 Hotel Fałków 6 Hotel Fałków 7 Hotel Fałków 8 Hotel Fałków 9 Hotel Fałków 10 Hotel Fałków 11 Hotel Fałków 12 Hotel Fałków 13 Hotel Fałków 14 Hotel Fałków 15

Dysponujemy świeżo wyremontowaną Salą Weselną, mogącą pomieścić nawet do 180 osób. Ściany utrzymane są w tonacji jasnej oliwki i beżu, podwieszane sufity. Na ścianach wiszą obrazy w odcieniach szarości. Kolorystyka jest stonowana i elegancka. Dekorując krzesła pokrowcami, możemy wzbogacić wystrój sali o kolejne elementy. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe, bankiety uroczystości rodzinne jak również wesela. Szczegóły imprezy możemy omówić i dostosować do indywidualnych Państwa oczekiwań. Szkolenia, seminaria, konferencje. Zorganizujemy dla Państwa szkolenia, imprezy integracyjne, zapewniając obsługę i indywidualne wymagania każdego klienta. Menu jest zróżnicowane, od potraw z grilla, po specjały kuchni staropolskiej. Dysponujemy dwoma rodzajami przygotowanego menu weselnego (w cenie 130zł/osobę), ale także realizujemy indywidualne zamówienia naszych klientów. Parze Młodej zapewniamy darmowy stół staropolski (wiejski). W skład naszej "Sielskiej osady" wchodzą: Ruska Bania (do 30 osób) z witkami brzozowymi do chłostania Sauna Fińska (do 15 osób) z aromaterapią i gwieździstym niebem Chata grillowa ( do 25 osób)Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 06385:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Noclegi dla:40 os.
Wesele:180 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w świętokrzyskim:

BAR & BISTRO KURNIK

Wesele na: 150 Nocleg na: -


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    06385