Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Villa Gusto Ristorante


sala  weselna Gorzów Wielkopolski

Telefon:+48 95 720 28 26
Tel kom:698 673 426
Rodzaj:
Adres:Sikorskiego 21
Miasto: 66-400
Woj:
www: www.villagusto.pl/wesela.html
Restauracja Gorzów Wielkopolski 0 Restauracja Gorzów Wielkopolski 1 Restauracja Gorzów Wielkopolski 2 Restauracja Gorzów Wielkopolski 3 Restauracja Gorzów Wielkopolski 4 Restauracja Gorzów Wielkopolski 5 Restauracja Gorzów Wielkopolski 6 Restauracja Gorzów Wielkopolski 7 Restauracja Gorzów Wielkopolski 8 Restauracja Gorzów Wielkopolski 9 Restauracja Gorzów Wielkopolski 10 Restauracja Gorzów Wielkopolski 11 Restauracja Gorzów Wielkopolski 12 Restauracja Gorzów Wielkopolski 13

Villa Gusto Ristorante oferuje wynajęcie sali weselnej/bankietowej dla osób w cenie już od zł/osoba. Salę tą wynająć można w mieście Gorzów Wlkp., posiadamy wolne terminy! Serdecznie Zapraszamy!

Villa Gusto Ristorante Villa Gusto to eleganckie i stylowe miejsce na organizację przyjęcia. Villa Gusto to zabytkowy kompleks gastronomiczny z ogrodem położony w centrum miasta Gorzowa. Oddajemy do Państwa dyspozycji szeroką ofertę, w której na pewno znajdziecie Państwo propozycję dla siebie.   Proponujemy różne warianty cenowe przyjęcie weselne już od 99 zł/os.   Organizujemy: - wesela - przyjęcia ślubne - przyjęcia okolicznościowe  - chrzciny - przyjęcia komunijne   Od 18 lat robimy wszystko dla naszych gości. W naszych salach jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcie dla ok. 200 osób. Wystarczy zadzwonić pod numer +48 698 673 426 i umówić się na spotkanie, a my z przyjemnością zaprezentujemy naszą ofertę oraz pomożemy dopasować ją do Państwa oczekiwań.  Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 7c27e:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Noclegi dla:- os.
Wesele:200 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    7c27e