Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Zamek Przecław


sala konferencyjna Przecław

Telefon:(48) 17 774 70 64
Rodzaj:
Adres:ul. Podzamcze 8
Miasto: 39-320
Woj:
www: www.zamekprzeclaw.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala 10
Sala 20
Sala Królewska0

Zamek Przecław 0 Zamek Przecław 1 Zamek Przecław 2 Zamek Przecław 3 Zamek Przecław 4 Zamek Przecław 5 Zamek Przecław 6 Zamek Przecław 7 Zamek Przecław 8 Zamek Przecław 9 Zamek Przecław 10 Zamek Przecław 11 Zamek Przecław 12 Zamek Przecław 13 Zamek Przecław 14 Zamek Przecław 15 Zamek Przecław 16 Zamek Przecław 17 Zamek Przecław 18 Zamek Przecław 19 Zamek Przecław 20 Zamek Przecław 21 Zamek Przecław 22

Zamek w Przecławiu wzniósł i otoczył wałami obronnymi w latach 1518 - 1529 Mikołaj Ligęza herbu Półkozic. W 2005 roku zamek otoczony wywodzącym się z XVII wieku parkiem, został zakupiony przez Państwa Dorotę i Andrzeja Tyszkiewiczów. Prace modernizacyjne miały na celu dostosowanie istniejącej infrastruktury do oczekiwań Gości. Przecławski Kompleks Zamkowo - Parkowy to jedno z najcenniejszych miejsc zabytkowych w regionie mieleckim i Podkarpackim. Na każdym kroku czuć tu ducha minionych czasów. Renesansowy, otoczony pięknie utrzymanym 10 - hektarowym, malowniczym parkiem w stylu angielskim, założonym jest wymarzonym miejscem do celebrowania szczególnych w Państwa życiu wydarzeń. Stylowe wnętrza, wykwintna kuchnia, profesjonalna obsługa dodają szczególnej oprawy organizowanym przez nas weselom, przyjęciom okolicznościowym, bankietom. Również urządzane tu konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe czy imprezy plenerowe łącząc tradycję z komfortem i nowoczesnością dają niepowtarzalny efekt i niezapomniane wrażenia. U nas na przyjęciu weselnym będziecie Państwo uczestnikami królewskiej uczty, z pewnością nie omieszkacie bawić się do białego rana dzięki chwili wytchnienia na przykład pod osłoną romantycznego, pełnego tajemniczych zakamarków XVII - wiecznego parku. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę Państwa życzenia i preferencje.Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 9af76:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
Konferencje:
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • Obsługa kelnerska
 • Zaciemnienie
 • Ekran
 • Flipchart
 • Projektor


Noclegi dla:20 os.
Wesele:100 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:3
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  9af76