Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Pałac Sapetów


sala  do wynajęcia Strzelce Krajeńskie

Telefon:0-509 401 501
Rodzaj:
Adres:Tuczno
Miasto:
Woj:
www: www.palacsapetow.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Lustrzana (od 2011 r.)160160160
Sala Bankietowa4545
Piwnica Starej Winiarni100100

Pałac Strzelce Krajeńskie 0 Pałac Strzelce Krajeńskie 1 Pałac Strzelce Krajeńskie 2 Pałac Strzelce Krajeńskie 3 Pałac Strzelce Krajeńskie 4 Pałac Strzelce Krajeńskie 5 Pałac Strzelce Krajeńskie 6 Pałac Strzelce Krajeńskie 7

....Sala starej winiarni ma około 200m. powierzchni. Wszystko jest w cegle i kamieniu. Sala w takim stanie jest niepowtarzalna dlatego nie wymaga niezwykłych strojeń. Stosujemy dlatego subtelne akcenty kojarzone z uroczystością ślubną. Stoły poza tradycyjnymi nakryciami są udekorowane przez środek tkaniną w kolorze bordo lub złota zaś boki stołów są przyozdobione do podłogi pomarszczoną falbaną co spina wszystko i nadaje elegancji. Fotele młodych są uściełane pokrowcami w kolorze falban. Za dodatkową opłatą możliwe jest położenie takich pokrowców na wszystkie fotele zajmowane przez gości. Za standardowe strojenie sali nie pobieramy opłat. Ścianę za PARĄ MŁODYCH dekorujemy bordową lub białą tkaniną ze złotymi obrączkami w sercu ewentualnie moskitierą z tiulu kolorze sukni panny młodej i diody emitujące efekty świetlne. Jeżeli ktoś ma większe oczekiwania współpracujemy również ze studiem ślubnym, które specjalizuje się za dopłatą w strojeniach sal i kościołów....Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 75c0e:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Noclegi dla:90 os.
Wesele:100 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    75c0e