Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Centrum weselno-bankietowe Zdrojowa


sala  do wynajęcia Zielona Góra

Telefon:504 066 913
Tel kom:502 656 120
Rodzaj:
Adres:Zdrojowa 11
Miasto: 65-142
Woj:
www: www.zdrojowa11.pl/
Hotel Zielona Góra 0 Hotel Zielona Góra 1 Hotel Zielona Góra 2 Hotel Zielona Góra 3 Hotel Zielona Góra 4 Hotel Zielona Góra 5 Hotel Zielona Góra 6 Hotel Zielona Góra 7 Hotel Zielona Góra 8 Hotel Zielona Góra 9 Hotel Zielona Góra 10 Hotel Zielona Góra 11 Hotel Zielona Góra 12

Jeżeli poszukujecie Państwo pięknej sali do urządzenia wesela, które wszyscy goście będą pamiętać do końca życia lub pragniecie zorganizować elegancki bankiet, rodzinną imprezę okolicznościową,
czy konferencję, zapraszamy do skorzystania
z Centrum Weselno-Bankietowego Zdrojowa
w Zielonej Górze.


Naszym Gościom oddajemy do dyspozycji stylową i nowoczesną salę, która nie tylko podkreśli wyjątkowość różnych uroczystości, ale sprawi także, że będą się Państwo czuli podczas nich swobodnie.
Centrum wyposażone jest w rzutnik i ekran, dzieki ktorym można urozmaicić uroczystosć np. pokazem zdjec lub filmów rodzinnych.
Posiadamy własne zaplecze gastronomiczne, a jedzenie przygotowywane przez doswiadczonego szefa kuchni z pewnościa trafi w państwa gust.
Dysponujemy ogrodem, monitorowanym parkingiem i 8-ma przytulnymi pokojami dla naszych gości.
Uroczystość w Centrum Weselno-Bankietowym Zdrojowa gwarantuje
znakomitą zabawę i niezapomniane przeżycia!

Centrum Weselno-Bankietowe Zdrojowa   Podniosły i uroczysty klimat, niezapomniane przeżycie, łzy wzruszenia i szczęścia - to emocje, które Centrum Weselno - Bankietowe Zdrojowa dostarcza wszystkim swoim Gościom.   Nasza sala weselna znajduje się w zacisznej i spokojnej okolicy w Zielonej Górze z dogodnym dojazdem i monitorowanym parkingiem na 30 aut. Obiekt jest klimatyzowany i posiada wyjście na ogród z altanką. Dysponujemy bazą noclegową a dla Pary Młodej nocleg gratis. Sala jest nowocześnie urządzona, w pełni klimatyzowana i spełnia wszelkie wymagania dotyczące wesela na wysokim poziomie. Nasi szefowie kuchni zdobywali doświadczenie w cztero- i pięcio- gwiazdkowych hotelach w Polsce i za granicą, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu klasyczne polskie menu jak i urozmaicone potrawy z całego świata - jak owoce morza czy sushi.   Ślub jest niepowtarzalną uroczystością zarówno dla Pary Młodej, jak i rodziców, rodziny, znajomych. Jeżeli chcesz ten dzień podkreślić przyjęciem w eleganckiej i stylowej sali, zapraszamy do Centrum Weselno-Bankietowego Zdrojowa.      Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod e4f46:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Noclegi dla:- os.
Wesele:100 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    e4f46