Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Restauracja Wenus


sala  bankietowa Kobylanka

Telefon:91 577 90 76
Rodzaj:
Adres:ul. Szczecińska 21
Miasto: 73-108
Woj:
www: www.hotel-wenus.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Bankietowa200160
Sala Wenus12096

Hotel Kobylanka 0 Hotel Kobylanka 1 Hotel Kobylanka 2 Hotel Kobylanka 3 Hotel Kobylanka 4 Hotel Kobylanka 5 Hotel Kobylanka 6 Hotel Kobylanka 7 Hotel Kobylanka 8 Hotel Kobylanka 9 Hotel Kobylanka 10 Hotel Kobylanka 11 Hotel Kobylanka 12 Hotel Kobylanka 13 Hotel Kobylanka 14 Hotel Kobylanka 15 Hotel Kobylanka 16 Hotel Kobylanka 17 Hotel Kobylanka 18 Hotel Kobylanka 19 Hotel Kobylanka 20 Hotel Kobylanka 21 Hotel Kobylanka 22

Hotel Restauracja Wenus oraz Sala Bankietowa powstała z myślą o organizacji imprez okolicznościowych tj. wesel, komunii, Balu Sylwestrowego, urodzin, imienin, chrzcin oraz różnego rodzaju spotkań rodzinnych. Jej doskonała lokalizacja, wyjątkowy wystrój wnętrz, bogate doświadczenie gastronomiczne powodują, że potrafimy sprostać najwyższym wymaganiom każdego klienta. Wesela i organizacja imprez okolicznościowych, to nasza specjalność, która sprawia nam ogromną przyjemność.

Organizujemy:

- Wesela
- Komunie
- Chrzciny
- Bale sylwestrowe
- Studniówki
- Imprezy firmowe
- konferencje
- Rocznice
- Przyjęcia okolicznościowe
- Imieniny itd...
Na przestronnych salach możemy zorganizować Państwu przyjęcia okolicznościowe:
- na Sali Wenus od 50 do 120 osób oraz na drugiej
- na Sali Bankietowej od 100 do 200 osób.
Organizujemy wesela, konferencje oraz niezapomniane przyjęcia okolicznościowe.
Naszym Gościom polecamy najlepsze potrawy do wyboru z bogatego menu, w tym także przysmaki, które oferujemy dodatkowo tj.: dzik pieczony, szynki wieprzowe pieczone, Stół Wiejski, Stół Rybny i inne. Jesteśmy również otwarci na Państwa pomysły kulinarne, które bez problemu będą przygotowane przez naszych wykwalifikowanych kucharzy. W zacisznym ogródku letnim, w otoczeniu pięknych lasów, zieleni i kwiatów nasi Goście, pragnący chwili wytchnienia, mogą odpocząć i nabrać sił do dalszej zabawy. Posiadamy również 26 pokoi hotelowych, które za dodatkową opłatą można wynająć i odpocząć po całonocnym przyjęciu okolicznościowym oraz na co dzień.
Hotel Restauracja Wenus jest położony w niedalekiej odległości od Szczecina i Stargardu Szczecińskiego oraz pięknego Jeziora Miedwie, które może być doskonałym wypoczynkiem oraz miejscem na zdjęcia plenerowe i nie tylko.
Kilkuletnie doświadczenie w organizowaniu wesel pozwala nam zapewnić Państwu niezapomnianych wrażeń, a każdą organizowaną imprezę, wesela i wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe traktujemy indywidualnie. Jesteśmy w stanie zaskoczyć najbardziej wymagających i godnych wrażeń klientów. Zapewniamy miłą atmosferę oraz fachową obsługę, która jest do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania uroczystości. Naszą ambicją jest to, aby wesela i różnego rodzaju imprezy okolicznościowe u nas zorganizowane były długo i dobrze wspominane.
Nowoczesne wnętrze zachęcić powinno każdego do zorganizowania
Orginalnego Przyjęcia Okolicznościowego.
Zapewnimy Państwu: począwszy od dekoracji w wybranym przez Państwa kolorze, Sali Weselnej Wenus i Sali Bankietowej, również zapewniamy tort w cenie, ciasta własnego wypieku w cenie, chlebek powitalny, szampan na powitanie Pary Młodej i dla Gości Weselnych, co prowadzi do profesjonalnej obsługi kelnerskiej i kuchni staropolskiej opartej na niepowtarzalnych recepturach profesjonalnych kucharzy.Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 82b95:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Konferencja na:200 os.
Bankiet na:160 os.
Noclegi dla:39 os.
Wesele:200 os.
Wesele od:155 zł os.
Wszystkich sal:2
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    82b95