Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Ameliówka


sala  weselna Masłów

Telefon:+48 41 311 07 97
Rodzaj:
Adres:Mąchocice Kapitulne 176
Miasto: 26-001
Woj:
www: www.ameliowka.pl/pl/
Hotel Masłów 0 Hotel Masłów 1 Hotel Masłów 2 Hotel Masłów 3 Hotel Masłów 4 Hotel Masłów 5 Hotel Masłów 6 Hotel Masłów 7 Hotel Masłów 8 Hotel Masłów 9 Hotel Masłów 10 Hotel Masłów 11 Hotel Masłów 12 Hotel Masłów 13 Hotel Masłów 14 Hotel Masłów 15 Hotel Masłów 16 Hotel Masłów 17 Hotel Masłów 18 Hotel Masłów 19 Hotel Masłów 20 Hotel Masłów 21 Hotel Masłów 22 Hotel Masłów 23 Hotel Masłów 24

Hotelu Ameliówka Hotel „Ameliówka” posiada eleganckie sale „Restauracyjną” na 180 osób oraz nowo wybudowaną - „bankietową” na 100 osób, piękny i przestronny holl, a więc znakomite warunki dla zorganizowania przyjęcia weselnego. Nasz doświadczony personel zapewni Państwu - wykwintne i smaczne potrawy, elegancko przygotowane stoły weselne, profesjonalną i miłą obsługę.   Każdą uroczystość przygotowujemy indywidualnie, stosownie do oczekiwań i potrzeb naszych Gości. Wiemy jak ważne są urok i klimat miejsca wybranego na uroczystość weselną jak i zapewnienie profesjonalnej obsługi.     Koszt od osoby: 140 zł W miesiącach mniej atrakcyjnych oferujemy upusty cenowe!     Organizując przyjęcie weselne w Ameliówce otrzymają od nas Państwo w prezencie: * Nocleg w Apartamencie dla nowożeńców. * Butelkę wina musującego do pokoju. * Wyśmienite śniadanie dla Pary Młodej.  * Relaksujący, przedłużony pobyt następnego dnia do godz. 16.00.   Dzięki współpracy z zespołami muzycznymi i Dj"em możemy zadbać o oprawę muzyczną Wesela. Na życzenie Państwa możemy zorganizować także oprawę artystyczną oraz dodatkowe atrakcje podczas imprezy.        

Hotel Ameliówka położony jest w samym sercu Gór Świętokrzyskich. Swojej urokliwej lokalizacji zawdzięcza niezwykłą popularność. Położony na zboczu góry Dąbrówki, u której stóp ściele się zielona wstęga rzeki Lubrzanki, zapewnia niezrównane wrażenia estetyczne oraz pozwala obcować na co dzień z dziką przyrodą. Gwarantujemy przepiękne widoki, spokój i możliwości pełnego wypoczynku w komfortowych warunkach. W 2011 roku obiekt został rozbudowany i w pełni wyremontowany. Do Państwa dyspozycji oddajemy dziś 200 miejsc noclegowych w eleganckich pokojach oraz 80 miejsc w pawilonach turystycznych. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej restauracji oraz nowo otwartej kawiarni. Ofertę usługową naszego hotelu uzupełniają nowoczesne, klimatyzowane sale konferencyjne, sauna, jacuzzi oraz bilard. Szczególnie atrakcyjna okazała się możliwość zorganizowania w Ameliówce ślubów pod gołym niebem. Mamy podpisane stotowne umowy z Urzędem Stanu Cywilnego i z dużym powodzeniem organizujemy śluby w otoczeniu zieleni i śpiewu ptaków. Hotel dysponuje wymarzonymi warunkami do organizacji przyjęć weselnych. Posiadamy do Państwa dyspozycji dwie sale weselne z pięknymi tarasami widokowymi: Sala Restauracyjna na 180 osób Sala Bankietowa na 100 osób Z największą przyjemnością pragniemy dopomóc Państwu w organizacji tego szczególnego wydarzenia, przygotowując specjały kulinarne, dzieląc się naszym doświadczeniem i ofiarowując swoją opiekę. Organizując przyjęcie weselne w Ameliówce otrzymają od nas Państwo w prezencie: Nocleg w Apartamencie dla nowożeńców. Butelkę wina musującego do pokoju. Wyśmienite śniadanie dla Pary Młodej. Relaksujący, przedłużony pobyt następnego dnia do godz. 16.00. Mini sesję fotograficzną w plenerze Koszt od osoby: 140,00 zł W miesiącach mniej atrakcyjnych oferujemy upusty cenowe! Uwaga, Panny Młode!! Pilnujcie swoich świeżo upieczonych mężów, ponieważ wyjeżdżają od nas kompletnie zakochani w.... Ameliówce ;) Serdecznie zapraszamy!Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 37cf7:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Noclegi dla:- os.
Wesele:250 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w świętokrzyskim:

BAR & BISTRO KURNIK

Wesele na: 150 Nocleg na: -


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    37cf7