Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Pałac Żeleńskich


sala  konferencyjna Kłaj

Telefon:(48) 12 284 15 19
Tel kom:664 964 446
Rodzaj:
Adres:Grodkowice 1
Miasto: 32-015
Woj:
www: www.palac-zelenskich.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Koncertowa10010088
Kawiarenka4028
Salonik2014

Pałac Kłaj 0 Pałac Kłaj 1 Pałac Kłaj 2 Pałac Kłaj 3 Pałac Kłaj 4 Pałac Kłaj 5 Pałac Kłaj 6 Pałac Kłaj 7 Pałac Kłaj 8 Pałac Kłaj 9 Pałac Kłaj 10 Pałac Kłaj 11 Pałac Kłaj 12 Pałac Kłaj 13 Pałac Kłaj 14 Pałac Kłaj 15 Pałac Kłaj 16 Pałac Kłaj 17 Pałac Kłaj 18 Pałac Kłaj 19 Pałac Kłaj 20 Pałac Kłaj 21 Pałac Kłaj 22 Pałac Kłaj 23 Pałac Kłaj 24 Pałac Kłaj 25 Pałac Kłaj 26 Pałac Kłaj 27 Pałac Kłaj 28 Pałac Kłaj 29 Pałac Kłaj 30 Pałac Kłaj 31

Pałac Żeleńskich Jeśli chcesz mieć romantyczne przyjęcie weselne w stylowym wnętrzu i niepowtarzalnej atmosferze - zapraszamy do Pałacu w Grodkowicach!   Miejsce to wyjątkowe - stylowe wnętrza, pałacyk otoczony oazą zieleni, która izoluje od zewnętrznych hałasów, park nadający specyficzny klimat temu miejscu, naturalna klimatyzacja we wnętrzach (w lecie nie jest duszno w pomieszczeniach ze względu na ich wysokość), dogodny dojazd i przyzwoita odległość od Krakowa, piękne widoki na okolicę (Puszcza Niepołomicka i Pogórze Karpackie). Jednym słowem atmosfera dawnej siedziby ziemiańskiej.   Zajmujemy się wynajmem oraz całą organizacją łącznie z cateringiem. Mamy profesjonalną obsługę gastronomiczną: współpracujemy z kucharzami i kelnerami oraz krakowskimi restauracjami i firmami cateringowymi.   Pomożemy też w wystroju i aranżacji wnętrza na Waszą imprezę. Polecimy dobry zespół muzyczny grający do tańca, a także, na specjalne życzenie, sprowadzimy klasycznych instrumentalistów, którzy zagrają w tle np. przy obiedzie czy kolacji. W parku można robić sesje zdjęciowe w zieleni i przy fontannie, jest możliwość rozkładania dużych namiotów na terenie parku, robienia grilla, ogniska itp. Pałac mieści 150 osób (wesele tradycyjny układ stołów) i 300 - 350 osób (bankiet z bufetem szwedzkim, z wykorzystaniem namiotów w ogrodzie do 1000 osób).      

Pałac Żeleńskich, oddalony od Krakowa o 20 minut drogi autostradą, jest pięknie położonym obiektem zabytkowym na wzgórzu widokowym, w niedalekiej odległości od Puszczy Niepołomickiej i zakola Raby. Otoczony zielenią parkową, z przyjaznymi i stylowymi wnętrzami, znakomicie nadaję się na organizację eleganckich przyjęć weselnych oraz ślubów w plenerze. Oferujemy kompleksową obsługę tych imprez oraz doradztwo w tym zakresie. Sale weselne są przestronne, znajdują się na jednym poziomie i są połączone ze sobą oraz z salą taneczną szerokimi, dogodnymi przejściami, co daje wrażenie jednej wspólnej sali. Stoły ustawia się w różnych wariantach: a) owalne – 10 do 14 osób przy jednym, b) prostokątne – długie ciągi zestawione w podkowę lub w grzebień. Menu sprawdzone od wielu lat, cieszy się dobrą opinią - proponujemy kilka zestawów z ewentualnością modyfikacji. Można brać udział we wcześniejszej degustacji potraw i dań. Pałac mieści 150 osób (wesele tradycyjny układ stołów) i 300 - 350 osób (bankiet z bufetem szwedzkim, z wykorzystaniem namiotów w ogrodzie do 1000 osób). Możliwość noclegu na miejscu w pałacyku lub w pobliskich hotelach o dobrym standardzie. Aby uatrakcyjnić Państwa przyjęcie weselne proponujemy dodatkowe usługi wzbogacające naszą ofertę: * Możliwość aranżacji całości lub części przyjęcia w ogrodzie (dania grillowe); * Organizacja ślubów cywilnych na miejscu – we wnętrzu lub w plenerze; * Dekoracja florystyczna wykonywana przez naszego profesjonalistę; * Torty indywidualnego wyrobu na naturalnych składnikach; * Apartament dla Młodej Pary w pałacyku; * Dodatkowa oprawa muzyczna zarówno uroczystości weselnej jak i ślubu: np. kwartet smyczkowy (klasyka i rozrywka), muzyka dawna, itp; * Wynajem bryczek, powozu, a nawet samego konia z odświętnym nakryciem i siodłem; * Możliwość robienia zdjęć plenerowych w parku.Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 95c65:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Noclegi dla:20 os.
Wesele:1000 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w małopolskim:

Hotel Modrzewiówka

Konferencje na: 60 Wesele na: 60 Bankiet na: 60 Nocleg na: 70


Szafran

Wesele na: 250


Hotel Polonez - Kraków

Konferencje na: 250 Wesele na: 140 Bankiet na: 140 Nocleg na: 54


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    95c65