Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Sala Konferencyjno Bankietowa Sevilla


sala  konferencyjna Mościska

Telefon:(48) 603 332 236
Tel kom:(22) 353 29 36
Rodzaj:
Adres:Postępu 10
Miasto: 05-080
Woj:
www: www.sevilla.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sevilla200200

Dom Weselny Mościska 0 Dom Weselny Mościska 1 Dom Weselny Mościska 2 Dom Weselny Mościska 3 Dom Weselny Mościska 4 Dom Weselny Mościska 5 Dom Weselny Mościska 6 Dom Weselny Mościska 7 Dom Weselny Mościska 8 Dom Weselny Mościska 9 Dom Weselny Mościska 10 Dom Weselny Mościska 11 Dom Weselny Mościska 12 Dom Weselny Mościska 13 Dom Weselny Mościska 14 Dom Weselny Mościska 15 Dom Weselny Mościska 16 Dom Weselny Mościska 17 Dom Weselny Mościska 18 Dom Weselny Mościska 19 Dom Weselny Mościska 20 Dom Weselny Mościska 21 Dom Weselny Mościska 22 Dom Weselny Mościska 23

Sala Konferencyjno-Bankietowa Sevilla Mieliśmy zaszczyt gościć wiele par małżeńskich które zaufały nam i powierzyły przygotowanie tego niezapomnianego przyjęcia. Dla nas największym prezentem jest ponowne spotkania z gośćmi na chrzcinach, imieninach, balach sylwestrowych lub innych imprezach okolicznościowych. Jest to dowód jak profesjonalnie podchodzimy do naszych Klientów gdyż nadal pragną dzielić z nami wspólne chwile. Służymy również naszą pomocą w zakresie wyboru fotografa, kamerzysty czy też zespołu muzycznego.   Tylko nasze doświadczenie i wielokrotna organizacja przyjęć może być kluczem do niezapomnianego przyjęcia.   Istnieje możliwość wynajęcia samochodu do ślubu marki Chevrolet SUBURBAN. Indywidualne podejście do Klienta to nie jedyny nasz atut. Sala nasza jest przestronna, klimatyzowana i przygotowana dla gości niepełnosprawnych. Dodatkowo mieści się na pograniczu Warszawy co wiąże się z dobrą komunikacją miejską.    

Sevilla Sala Konferencyjno - Bankietowa zaprasza do skorzystania z naszych usług odnośnie organizacji różnorodnych imprez okolicznościowych i biznesowych na klimatyzowanej sakli przeznaczonej dla 200 osób. Przyjęcia staramy zorganizować na jak największym poziomie, dbamy o najdrobniejsze szczegóły i kierujemy się sugestią klienta. Razem z Państwem ustalamy menu oraz dopracowujemy szczegóły imprezy. Jeśli życzą sobie Państwo, służymy pomocą w wyborze dań na Państwa uroczystości. Posiłki przygotowujemy na miejscu co gwarantuje ich świeżość i wysoką jakość. Organizujemy: - wesela, - komunie, - chrzciny, - bale, - studniówki, - imprezy firmowe, - konferencje i inne. Zapraszamy

W dzisiejszych czasach Młodzi szukający miejsca na zorganizowanie tego wyjątkowego przecież przyjęcia mają dwa problemy. Pierwszy problem to miejsce w którym zorganizują przyjęcie a drugi to obawy odnośnie zbyt małej ilości podawanych posiłków przez organizatorów. W obydwu wypadkach przy odrobinie zaufania Sala bankietowa Sevilla jest w stanie tym problemom sprostać. Przyjęcia organizujemy w możliwie na jak największym poziomie dbając o najdrobniejsze szczegóły. Jeżeli nasz gość będzie czuł głód po przyjęciu to tylko z jednego powodu ..... wspaniale się bawił i nie miał czasu na jedzenie ... Organizujemy przyjęcia typu: *wesela, *chrzciny, *komunie, *bale, *studniówki, *imprezy firmowe, *konferencje, itp.Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod a6ab6:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Noclegi dla:- os.
Wesele:200 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w mazowieckim:

Hotel Riviera

Konferencje na: 1500 Wesele na: 800 Bankiet na: 1500 Nocleg na: 100


Wierzbowe Ranczo

Konferencje na: 170 Wesele na: 170 Bankiet na: 150 Nocleg na: 31


ZAMEK W OSIECZKU

Konferencje na: 800 Wesele na: 800 Bankiet na: 800 Nocleg na: 46


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    a6ab6