Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Grand Hotel Kielce


sala  do wynajęcia Kielce

Telefon:+48 41 365 5000
Tel kom:+48 697 090 671
Rodzaj:
Adres:Sienkiewicza 78
Miasto: 25-501
Woj:
www: www.grandhotelkielce.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Dębowa100300100230130290
Sala Cisowa200400160450160428
Sala Sosnowa95280224280115260
Sala Jodłowa5016013016065150
Sala Świerkowa451209612050110
Sala Łysogóry180600270500230550

Hotel Kielce 0 Hotel Kielce 1 Hotel Kielce 2 Hotel Kielce 3 Hotel Kielce 4 Hotel Kielce 5 Hotel Kielce 6 Hotel Kielce 7 Hotel Kielce 8 Hotel Kielce 9 Hotel Kielce 10 Hotel Kielce 11 Hotel Kielce 12 Hotel Kielce 13

Grand Hotel Kielce Jedyny taki moment Uroczystość zaślubin to jeden z najbardziej wyjątkowych momentów w życiu. Uświetnić go może jedynie idealne przyjęcie weselne. Dlatego zapewniamy kompetentną pomoc w przygotowaniach i ustaleniach, doskonałą organizację oraz profesjonalną obsługę w trakcie Waszego przyjęcia.     WITAMY W Grand Hotel Kielce 4**** - KOMPLEKSIE KONGRESOWO-EVENTOWYM OFERUJĄCYM NAJWIĘKSZE MOŻLIWOŚCI W REGIONIE. Do Państwa dyspozycji oddajemy wyjątkowy kompleks hotelowy, położony przy głównym deptaku Kielc, oferujący niegraniczoną ilość atrakcji i niespodzianek. Zapewniamy idealne warunki do pracy, rozrywki oraz wypoczynku, a o najdrobniejszy szczegół pobytu lub organizacji spotkania, zadba nasz profesjonalny i życzliwy personel. Nasze wyjątkowe możliwości pozwalają nam na organizowanie naprawdę idealnych przyjęć weselnych. Teraz również w dobrej cenie! Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły wyjątkowej oferty! Eleganckie, bez kolumnowe i klimatyzowane sale balowe. Przyjęcia weselne nawet do 400 osób Okazały podjazd z zadaszonym głównym wejściem do hotelu Przestronne lobby - idealne do powitań Wyśmienita kuchnia nagradzanej RESTAURACJI VICTORIA Gustowny wystrój i niepowtarzalny urok Okrągłe stoły zmieniające przyjęcie w prawdziwa galę Mobilny parkiet Stylowe oświetlenie Kompleksowe zaplecze hotelowe   Obiekt posiada także: * Pasaż Zielony * Restaurację Victoria z oranżerią * Kawiarnię Klimt * Wypożyczalnię samochodów     Każdą uroczystość przygotowujemy indywidualnie, stosownie do oczekiwań i potrzeb naszych Gości. Dzięki współpracy z zespołami muzycznymi i Dj"em możemy zadbać o oprawę muzyczną Wesela. Na życzenie Państwa możemy zorganizować także oprawę artystyczną oraz dodatkowe atrakcje podczas imprezy.     Państwo Młodzi w prezencie od Grand Hotel Kielce otrzymają nocleg w Apartamencie z łożem małżeńskim i śniadaniem serwowanym do pokoju. Zapraszamy Serdecznie



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod f49a1:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • połowniki
  • studniówki
  • szkolenia
  • spotkania biznesowe
  • catering
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • imprezy świąteczne
  • spotkania dla firm
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Obsługa kelnerska
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • recepcja 24h
  • bar
  • fryzjer/salon
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Mixer audio + mikrofon
  • Podest sceniczny
  • Mównica


Konferencja na:600 os.
Bankiet na:270 os.
Noclegi dla:240 os.
Wesele:270 os.
Wesele od:190 zł os.
Wszystkich sal:7
dekoracja sali
Pełne zaplecze kuchenne
Pokój dla młodej pary
Klimatyzacja
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

apartament dla młodej pary - gratis

zniżki dla najmłodszych uczestników przyjęcia

Najczęściej rezerwowane sale Kielce:

BAR & BISTRO KURNIK

Wesele na: 150 Nocleg na: -


Zobacz także sale na wynajem w świętokrzyskim:

BAR & BISTRO KURNIK

Wesele na: 150 Nocleg na: -


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    f49a1