Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Willa Rosochacz


sala  konferencyjna Brody

Telefon:501424701
Rodzaj:
Adres:Lipie Szyb 1
Miasto: 27-200
Woj:
www: www.willa-rosochacz.pl
Hotel Brody 0 Hotel Brody 1 Hotel Brody 2 Hotel Brody 3 Hotel Brody 4 Hotel Brody 5 Hotel Brody 6 Hotel Brody 7 Hotel Brody 8 Hotel Brody 9 Hotel Brody 10 Hotel Brody 11 Hotel Brody 12 Hotel Brody 13 Hotel Brody 14 Hotel Brody 15 Hotel Brody 16 Hotel Brody 17

Willa Rosochacz Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Willi Rosochacz, znajdującej się w odległości 5 km od Starachowic w kierunku Lubieni nieopodal Rezerwatu Rosochacz. Oferujemy Państwu pobyt w przytulnych pokojach 2,3 osobowych z łazienkami wyposażonych w TV sat. oraz dostęp do Internetu. Szef kuchni zaoferuje Państwu najlepsze potrawy kuchni polskiej, na które zapraszamy do restauracji, a w sezonie letnim do grill-baru. Pragniemy również zaoferować Państwu możliwość organizacji wesel, przyjęć okolicznościowych i bankietów na sali balowej. Dla klientów biznesowych przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę konferencyjno - cateringową.   Aktywni goście mogą skorzystać ze zwiedzania okolicznych atrakcji śladami Starzecha odwiedzając zabytkowy Wielki Piec czy udając się na przejażdżkę kolejką wąskotorową Starachowice - Lipie, bądź przejażdżkę rowerową, wybierając jedną z pięciu oznakowanych tras rowerowych.    *** Przyjęcia weselne *** Ślub i przyjęcie weselne to szczególne wydarzenie, które na długo pozostaje w pamięci Młodej Pary oraz wszystkich Gości. Z myślą o tej ważnej chwili, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bogatą ofertę weselną. Wiedza i nasze doświadczenie gwarantują realizację usług na najwyższym poziomie.   Z wielką przyjemnością zorganizujemy przyjęcie o jakim Państwo marzycie, według scenariusza opartego na tradycji, bądź według Państwa pomysłu. Sprawimy, że te najważniejsze chwile w życiu pozostaną niezapomniane nie tylko przez Was ale i Waszych gości!   W procesie przygotowywania do uroczystości prowadzimy konsultacje z Młodą Parą w sprawie doboru menu i przebiegu wesela. Mają Państwo do wyboru wiele atrakcji.     Szukasz noclegów dla swoich gości w pobliżu domu weselnego ?      Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 00237:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Wesele:200 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w świętokrzyskim:

BAR & BISTRO KURNIK

Wesele na: 150 Nocleg na: -


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    00237