Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Gospodarstwo Agroturystyczne Szymanka


sala  do wynajęcia Wejherowo

Telefon:(58) 348 82 36
Tel kom:501 069 746
Rodzaj:
Adres:Zamostne, ul. Płaczewo 1
Miasto: 84-252
Woj:
www: www.szymanka.pl
Hotel Wejherowo 0 Hotel Wejherowo 1 Hotel Wejherowo 2 Hotel Wejherowo 3 Hotel Wejherowo 4 Hotel Wejherowo 5 Hotel Wejherowo 6 Hotel Wejherowo 7 Hotel Wejherowo 8 Hotel Wejherowo 9

Gospodarstwo agroturystyczne Szymanka to idealne miejsce zarówno dla miłośników wypoczynku na łonie natury, jak i na rodzinne spotkania i uroczystości. Oferujemy zdrowe posiłki przygotowywane z naturalnych produktów: warzyw z własnego ogrodu, miodu z pasieki, świeżych jaj, chleba domowego, ryb oraz mięs z własnej wędzarni. Zapewniamy Państwu pełne wyżywienie oraz profesjonalną obsługę, a menu i ceny ustalane są indywidualnie. Na terenie Gospodarstwa agroturystycznego Szymanka istnieje także możliwość noclegu dla około 45-50 osób. Nowa sala biesiadna idealna jest na organizację takich imprez jak: * wesela * jubileusze * imprezy okolicznościowe * spotkania integracyjne * szkolenia Sala ta posiada powierzchnię 120 m2 i pomieści około 60-70 osób siedzących przy stołach. Obok, z szerokim przejściem znajduje się osobna sala taneczna i rekreacyjna z nagłośnieniem, o powierzchni 50 m2. Sala biesiadna posiada niezależne wyjście na taras o powierzchni 120 m, który jest osłonięty i częściowo zadaszony. W tym miejscu można organizować imprezy plenerowe, spotkania grillowe, czy też zabawy na świeżym powietrzu. Na Państwa życzenie możemy wysłać szczegółowy plan sali biesiadnej i rekreacyjnej.Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 0de05:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Noclegi dla:- os.
Wesele:100 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w pomorskim:

Hotel Almond Business & SPA ****

Konferencje na: 320 Wesele na: 200 Bankiet na: 200 Nocleg na: 250


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    0de05