Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Centrum Bankietowe Lila Park


sala  bankietowa Dołuje

Telefon:509 634 784 / 660 476 696
Tel kom:+48 660 476 696
Rodzaj:
Adres:Kościno 1A
Miasto: 72-002
Woj:
www: www.lilapark.net
Dom Weselny Dołuje 0 Dom Weselny Dołuje 1 Dom Weselny Dołuje 2 Dom Weselny Dołuje 3 Dom Weselny Dołuje 4 Dom Weselny Dołuje 5 Dom Weselny Dołuje 6 Dom Weselny Dołuje 7 Dom Weselny Dołuje 8 Dom Weselny Dołuje 9 Dom Weselny Dołuje 10 Dom Weselny Dołuje 11 Dom Weselny Dołuje 12 Dom Weselny Dołuje 13 Dom Weselny Dołuje 14 Dom Weselny Dołuje 15 Dom Weselny Dołuje 16 Dom Weselny Dołuje 17 Dom Weselny Dołuje 18 Dom Weselny Dołuje 19 Dom Weselny Dołuje 20 Dom Weselny Dołuje 21 Dom Weselny Dołuje 22 Dom Weselny Dołuje 23 Dom Weselny Dołuje 24 Dom Weselny Dołuje 25 Dom Weselny Dołuje 26 Dom Weselny Dołuje 27 Dom Weselny Dołuje 28 Dom Weselny Dołuje 29 Dom Weselny Dołuje 30 Dom Weselny Dołuje 31 Dom Weselny Dołuje 32

Lila Park Centrum Bankietowe Centrum Bankietowe Lila Park to wyjątkowe miejsce w malowniczej scenerii tylko 10 minut od centrum Szczecina.   Stylowe i klasyczne wnętrza, wyborna kuchnia i dbałość o każdy detal zadowolą najbardziej wymagających klientów.   Dzień ślubu to szczególna data w życiu małżeństwa, dlatego musi wypaść perfekcyjnie, a my kierujemy się oczekiwaniami Pary Młodej. Nasze atuty to dwie duże klimatyzowane sale które pomieszczą 200 osób, bez tłoku i przepychania się między stołami. Na jednej możemy tańczyć i pląsać przy naszym mieniącym się kolorami tęczy oświetleniu ledowym, a na drugiej próbować naszych przysmaków i zerkać kto na parkiecie szaleje. Ogród pełen zieleni i kwiatów wraz z mieniącą się kolorami tęczy fontanną. Plener w którym możemy zorganizować uroczystość zaślubin jak i poprawiny w formie grilla na świeżym powietrzu. A najlepiej wziąć ślub w starej kapliczce która znajduje się 150 metrów od naszego obiektu.   Posiadamy 50 miejsc noclegowych, każdy pokój z łazienką. Nasz apartament Pary Młodej spełni wszelkie oczekiwania podczas pierwszej nocy poślubnej. Oczywiście apartament jest dla Was Młodzi gratis.     Co nas jeszcze wyróżnia, wyjątkowo korzystny stosunek ceny do proponowanego menu, a więc alkohol macie gratis, stół wiejski z naszymi wyrobami według staropolskich receptur też.     Chcecie coś słodkiego, proszę bardzo. Najlepsze cukiernie w Szczecinie przygotują dla Was tort. Są różne do wyboru, piętrowe, kwadratowe, pełne kwiatów, ozdób i co najważniejsze smaku. A po oczepinach fajerwerki nie tylko na niebie, ale i w buzi, bo podamy Wam płonącą szynkę wraz z dodatkami. Do tego inne przysmaki na ciepło i zimno, ciasta, owoce i napoje bez ograniczeń. To wszystko w cenie! Cały obiekt na czas Waszego święta jest tylko do Waszej dyspozycji. Zapewniamy Państwu dozorowany parking oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.     Jesteśmy otwarci i elastyczni na Państwa potrzeby i sugestie.    Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 21bbc:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Noclegi dla:80 os.
Wesele:300 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    21bbcOkoliczne Miasta: