Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Rezydencja 5 Dębów


sala  konferencyjna Międzyzdroje

Telefon:537 686 888
Tel kom:+48 609 69 69 38
Rodzaj:
Adres:Gryfa Pomorskiego 55
Miasto: 72-500
Woj:
www: www.rezydencja5debow.pl
Pensjonat Międzyzdroje 0 Pensjonat Międzyzdroje 1 Pensjonat Międzyzdroje 2 Pensjonat Międzyzdroje 3 Pensjonat Międzyzdroje 4 Pensjonat Międzyzdroje 5 Pensjonat Międzyzdroje 6 Pensjonat Międzyzdroje 7 Pensjonat Międzyzdroje 8 Pensjonat Międzyzdroje 9 Pensjonat Międzyzdroje 10 Pensjonat Międzyzdroje 11 Pensjonat Międzyzdroje 12 Pensjonat Międzyzdroje 13 Pensjonat Międzyzdroje 14 Pensjonat Międzyzdroje 15 Pensjonat Międzyzdroje 16 Pensjonat Międzyzdroje 17 Pensjonat Międzyzdroje 18 Pensjonat Międzyzdroje 19 Pensjonat Międzyzdroje 20

Rezydencja 5 Dębów Rezydencja 5 Dębów to nie tylko miejsce na urlop i wypoczynek. Organizujemy u nas wszelkiego rodzaju uroczystości okolicznościowe jak i wesela i wszystko, co jest nimi związane. Biesiady weselne odbywają się w sali restauracyjnej z miejscem na tańce. W zależności od życzenia, możemy zapewnić muzykę na żywo lub profesjonalnego DJ, który potrafi poprowadzić zabawę weselną z konkursami, oczepinami itp.   Gwarantujemy znakomite potrawy według uzgodnionego menu, oraz zapewniamy atrakcyjny wystrój sali i stołów biesiadnych. Menu przygotowujemy według indywidualnych życzeń i upodobań. Tradycyjna kuchnia polska z pieczonym prosiakiem włącznie, jak i wybrane kuchnie regionalne, nie stanowią dla nas wyzwania (nawet kuchnia algierska, czy marokańska). Po biesiadzie zapewniamy Młodym apartament małżeński z odpowiednim wystrojem i wyposażeniem, a gościom weselnym pokoje gościnne, tak by następnego dnia można było z pełnią sił zasiąść do poprawin.     W ciepłe pogodne dni jest możliwość realizowania części uroczystości na świeżym powietrzu pod zielonymi dębami.      Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 51306:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Wesele:70 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    51306