Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Gościniec Darłowo


sala  weselna Darłowo

Telefon:94 314 43 50
Tel kom:606 275 500
Rodzaj:
Adres:Powstańców Warszawskich 27
Miasto: 76-150
Woj:
www: www.gosciniec-darlowo.pl

Pensjonat Darłowo 0 Pensjonat Darłowo 1 Pensjonat Darłowo 2 Pensjonat Darłowo 3 Pensjonat Darłowo 4 Pensjonat Darłowo 5 Pensjonat Darłowo 6 Pensjonat Darłowo 7 Pensjonat Darłowo 8 Pensjonat Darłowo 9 Pensjonat Darłowo 10 Pensjonat Darłowo 11 Pensjonat Darłowo 12 Pensjonat Darłowo 13 Pensjonat Darłowo 14 Pensjonat Darłowo 15 Pensjonat Darłowo 16 Pensjonat Darłowo 17 Pensjonat Darłowo 18 Pensjonat Darłowo 19 Pensjonat Darłowo 20 Pensjonat Darłowo 21 Pensjonat Darłowo 22 Pensjonat Darłowo 23

W tak ważnym i długo oczekiwanym dniu gdzie spełniają się marzenia i w jednej chwili połączą się Wasze serca i rodziny, dziękujemy że Nam zaufaliście. My wiemy ze zasługujecie na to , by ten dzień był takim o jakim marzyliście. Ufając naszemu doświadczeniu i możliwościom możecie być pewni , że ten jedyny i wyjątkowy dzień w Waszym życiu będzie niezapomniany. Z każdym z Państwa spotkamy się indywidualnie i w oparciu o oczekiwania i wyznaczony budżet stworzymy ofertę weryfikując możliwości i proponując rozwiązania , które w przygotowaniach do zaślubin pochłaniają dużo czasu i energii. Serdecznie zapraszamy do unikalnej Sali Królewskiej w Gościńcu ****& SPA Darłowo. Do Państwa dyspozycji oddajemy eleganckie wnętrze z możliwością wielu aranżacji dla 100 osób. Wyjątkowe wnętrze restauracji oraz potrawy przygotowane troskliwie przez naszych kucharzy stanowią dopełnienie luksusowego wypoczynku. Na miejscu pomożemy Państwu w wyborze kamerzysty, orkiestry, kwiaciarni etc.Zapytaj o wolny termin:
  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 0fdc0:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Wesele:100 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    0fdc0