Karczma Kuban


sala konferencyjna Goczałkowice-Zdrój

Telefon:
Pokaż numer
Tel kom:+48 32 442 04 11
Adres:ul.Spokojna 72
Miasto: 43-230
Woj:
www: www.karczmakuban.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Balowa250250
Sala Góralska30
Bacówka80

Dom Weselny Goczałkowice-Zdrój 0 Dom Weselny Goczałkowice-Zdrój 1 Dom Weselny Goczałkowice-Zdrój 2 Dom Weselny Goczałkowice-Zdrój 3 Dom Weselny Goczałkowice-Zdrój 4 Dom Weselny Goczałkowice-Zdrój 5 Dom Weselny Goczałkowice-Zdrój 6 Dom Weselny Goczałkowice-Zdrój 7 Dom Weselny Goczałkowice-Zdrój 8 Dom Weselny Goczałkowice-Zdrój 9 Dom Weselny Goczałkowice-Zdrój 10 Dom Weselny Goczałkowice-Zdrój 11 Dom Weselny Goczałkowice-Zdrój 12 Dom Weselny Goczałkowice-Zdrój 13 Dom Weselny Goczałkowice-Zdrój 14 Dom Weselny Goczałkowice-Zdrój 15 Dom Weselny Goczałkowice-Zdrój 16 Dom Weselny Goczałkowice-Zdrój 17 Dom Weselny Goczałkowice-Zdrój 18 Dom Weselny Goczałkowice-Zdrój 19 Dom Weselny Goczałkowice-Zdrój 20

Karczma Kuban

jest restauracją wyróżniającą się nietuzinkowym
wystrojem wnętrz
oraz niepowtarzalną atmosferą.

Karczma Kuban w Goczałkowicach Zdroju zaprasza na organizację wesela do Sali balowej mieszczącej nawet 200 osób!

Proponujemy ofertę z III lub IV wersjami menu do wyboru w cenie już od 190 zł/os. W wybranych wersjach menu oferujemy stół wiejski (nasza specjalność z własnej wędzarni!) i napoje bezalkoholowe w cenie.
Przygotowaliśmy także wiele atrakcji: fontannę czekoladową, barmana, pokazy fajerwerków.
Kuban oferuje GRATIS:
• apartament dla Pary Młodej,
• pokrowce na krzesła do stołu prezydialnego,
• wino musujące,
• bon o wartości 200 zł do wykorzystania w hotelu lub restauracji Karczma Kuban, ważny do 12 miesięcy.
Jeśli zdecydują się Państwo na wesele w tygodniu lub w miesiącach kwiecień/ październik, oferujemy 10% zniżki (rabaty nie łączą się).
Nie pobieramy też opłat za tzw. korkowe, a menu dla dzieci od 5 do 10 roku życia oferujemy za pół ceny.
Dzieci do 5 roku życia gratis.
Polecamy również ofertę dekoratorki w przystępnej cenie!
Hotel Kuban oferuje 46 miejsc noclegowych. Pokoje z łazienkami wyposażone są w telewizory, WiFi i klimatyzację. Goście mogą korzystać z restauracji, gdzie oferujemy 10% rabatu na potrawy z karty.
Dobrym pomysłem na poprawiny jest chata góralska naprzeciwko Karczmy – Bacówka.
Zapraszamy do wirtualnego spaceru: http://www.karczmakuban.pl/virtualtour.html
Organizujemy:
• Wesela
• Studniówki
• Barbórki
• Bale Karnawałowe
• Imprezy integracyjne
• Imprezy okolicznościowe
Ostatnie wolne terminy w 2016 roku: 23 kwietnia i 21 maja od 160 zł/os!
Kontakt:
Karczma Kuban
Ul. Spokojna 72 (DK1)
43-230 Goczałkowice-Zdrój
Tel. 32 442 04 10
marketing@karczmakuban.pl

Karczma Kuban oferuje: * salę weselną w której zmieścimy nawet 200 osób, * wyborne menu, na które składają się obiad (proponujemy 2,5 porcji mięs/os), deser, zimną płytę i  III lub IV kolacje na ciepło, * IV wersje cenowe do wyboru, w cenie już od 190 zł/os, * osobne menu dla wegetarian, * wersje zawierające w cenie wiejski stół i napoje bezalkoholowe, * dodatkowe atrakcje, takie jak: fontanna czekoladowa, barman, pokazy fajerwerków, * apartament dla Pary Młodej – GRATIS, * pokrowce na krzesła do stołu prezydialnego – GRATIS, możliwość zamówienia pokrowców na całą salę, * wino musujące – GRATIS * 10% zniżki na organizację wesela w tygodniu (rabaty nie łączą się), * 10% zniżki na organizację wesela w kwietniu lub październiku (rabaty nie łączą się), * bon o wartości 200 zł do wykorzystania w hotelu lub restauracji Karczma Kuban, ważny do 12 miesięcy, * brak opłat za tzw. „korkowe” * dzieci do 5 roku życia – GRATIS, a dzieci do 10 roku życia za ½ ceny, * ofertę dekoratorki w przystępnej cenie, * bezpłatny parking.   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą weselną!   Przyjezdni Goście mogą skorzystać z hotelu Karczmy Kuban, oferujemy 46 miejsc noclegowych.W każdym pokoju jest łazienka z kabiną prysznicową, wc i umywalką. Wszystkie pokoje są klimatyzowane. Pokoje są wyposażone w telewizory i WiFi. Przy obiekcie znajduje się monitorowany parking. Restauracja Karczmy Kuban jest czynna codziennie, Goście przyjezdni na dłużej mogą korzystać z restauracji z 10% rabatem na zamówione potrawy.   Poprawiny możemy zorganizować w bacówce góralskiej z grillem naprzeciwko Karczmy!   Karczma Kuban jest położona przy trasie DK1 Katowice - Bielsko-Biała na wysokości Pszczyny. Dzięki umiejscowieniu obiektu tuż przy trasie i zjeździe na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną, dojazd do Karczmy jest wyjątkowo dogodny.   Zapraszamy do wirtualnego spaceru kliknij     Organizujemy: * Wesela * Studniówki * Barbórki      * Bale Karnawałowe * Imprezy integracyjne * Imprezy okolicznościowe   Menu Weselne kliknij    

Karczma Kuban oferuje salę weselną w której zmieścimy nawet 200 osób,a z balkonem do 450 osób! Szef Kuchni przygotował wyborne menu, na które składają się obiad (proponujemy 2,5 porcji mięs/os), deser, zimną płytę i III lub IV kolacje na ciepło w IV wersjach cenowych do wyboru, w cenie już od 215 zł/os. Dla wegetarian przygotowujemy osobne menu – w cenie. Karczma Kuban zaprasza na wesela z rabatem 10%:w tygodniu lub w miesiącach: kwiecień, październik(rabaty nie łączą się). Przygotowaliśmy również dekoracje,wino musujące i pokrowce na krzesła gratis. Nie pobieramy opłat za tzw. „korkowe”, dzieci do 3 roku życia – GRATIS, a dzieci do 10 roku życia za �pół ceny. Dla Pary Młodej mamy też apartament GRATIS w hotelu Kuban**, w którym oferujemy 46 miejsc noclegowych w klimatyzowanych pokojach z łazienkami, WiFi i telewizorami. Karczma Kuban jest położona przy trasie DK1 Katowice - Bielsko-Biała na wysokości Pszczyny. Dzięki umiejscowieniu obiektu tuż przy trasie i zjeździe na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną, dojazd do Karczmy jest wyjątkowo dogodny. Zapraszamy do wirtualnego spaceru: http://www.karczmakuban.pl/virtualtour.html Organizujemy wesela, studniówki, barbórki, bale karnawałowe, imprezy integracyjne, imprezy okolicznościowe. Zapraszamy do organizacji wesela: 28 stycznia, 25 lutego, w majówkę, 6 lub 27 maja i 15 sierpnia 2017 roku! Kontakt: Karczma Kuban Ul. Spokojna 72 (DK1) 43-230 Goczałkowice-Zdrój Tel. 32 442 04 10 marketing@karczmakuban.plZapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 74b03:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • studniówki
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • półmetki
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • chrzciny
 • imieniny, urodziny
 • rocznice
 • osiemnastki
 • stypy
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska


Noclegi dla:- os.
Wesele:450 os.
Wesele od:1 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w śląskim:

Kameliowy Zakątek

Wesele na: 100


Hotel Alpin - Sale weselne w Szczyrku

Konferencje na: 80 Wesele na: 150 Nocleg na: 85


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  74b03