Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Sala Bankietowa Cardamone


sala konferencyjna Wrocław

Telefon:504 423 666
Tel kom:+48 665 218 074(
Rodzaj:
Adres:ul.Tarasa Szewczenki 1
Miasto: 51-350
Woj:
www: www.cardamone.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala bankietowa1806060
Sala weselna180180

Dom Weselny Wrocław 0 Dom Weselny Wrocław 1 Dom Weselny Wrocław 2 Dom Weselny Wrocław 3 Dom Weselny Wrocław 4 Dom Weselny Wrocław 5 Dom Weselny Wrocław 6 Dom Weselny Wrocław 7 Dom Weselny Wrocław 8 Dom Weselny Wrocław 9 Dom Weselny Wrocław 10 Dom Weselny Wrocław 11 Dom Weselny Wrocław 12 Dom Weselny Wrocław 13 Dom Weselny Wrocław 14 Dom Weselny Wrocław 15 Dom Weselny Wrocław 16 Dom Weselny Wrocław 17 Dom Weselny Wrocław 18 Dom Weselny Wrocław 19 Dom Weselny Wrocław 20 Dom Weselny Wrocław 21 Dom Weselny Wrocław 22 Dom Weselny Wrocław 23 Dom Weselny Wrocław 24 Dom Weselny Wrocław 25 Dom Weselny Wrocław 26 Dom Weselny Wrocław 27 Dom Weselny Wrocław 28

Sala Bankietowa Cardamone Stworzyliśmy, kilka propozycji menu, dzięki czemu, znajdziecie Państwo dania, które zachwycą Państwa i Państwa gości, pozostawiając przyjemne wspomnienie smaku na długi czas. Nasz Szef Kuchni, służy pomocą i radą w doborze najbardziej zadowalającej propozycji, dostosowując podstawę do Państwa oczekiwań. Przez cały okres przygotowań jak i już samego przyjęcia, pozostaną Państwo pod opieką doświadczonych managerów, którzy są do Państwa dyspozycji, w każdym czasie, dzięki czemu, mogą Państwo czuć się " bezpiecznie", spędzając ten "gorący" okres ze sobą i swoimi najbliższymi.   W naszym obiekcie znajdują się dwie sale: * sala bankietowa- znajdująca się na piętrze mieszcząca 180 osób * sala restauracyjna -znajdująca się na parterze mieszcząca 50 osób Możliwość ustawienia stołów okrągłych i prostokątnych w dogodny sposób. Obie sale, są salami klimatyzowanymi, jasnymi i przestronnymi.   Do dyspozycji naszych gości pozostawiamy bezpłatny monitorowany parking mieszczący ok. 20 aut.     Zapraszamy do zapoznania się z ofertą weselną 2015/2016 >kliknij     Poprawiny Bardzo dobrze rozumiemy, że dobra zabawa mogłaby się nigdy nie kończyć. Dlatego dla wszystkich Państwa, którzy chcą zorganizować poprawiny w Sali bankietowej Cardamone przygotowaliśmy specjalną propozycję.   Animator dla dzieci   Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy salę zabaw dla dzieci. Każdą uroczystość uatrakcyjnić może animator, który zaprezentuje ogromne bańki mydlane oraz przeprowadzi gry i zabawy. Gwarantowana satysfakcja i świetna zabawa.Teraz zorganizowanie imprezy dla Twojego dziecka może być śmiesznie proste.   Dekoracje oraz dodatkowe usługi Własny ślub to dzień, który staramy się zaplanować w najdrobniejszych szczegółach, bo właśnie detale sprawiają, że na twarzach gości maluje się podziw i zadowolenie, a o weselu mówi się z zachwytem jeszcze przez długi czas. Jednym z gwarantów udanego przyjęcia weselnego jest odpowiednia sala. Jednak nawet najpiękniejsze wnętrza nie podkreślą rangi uroczystości, jeśli nie zadbamy o odpowiednie dekoracje ślubne. Właśnie dlatego naszym Klientom oferujemy najpiękniejsze dekoracje dla restauracji w każdym kolorze.   Dodatkowo posiadamy, według indywidualnych potrzeb: -ozdoby na lampki w kształcie motyli -szklane ozdobne korale -sztuczne płatki kwiatów -balony -światełka -podświetlenia do wazonów Współpracujemy z florystką i fotografem. Ponadto, dla organizatorów uroczystości w naszej sali bankietowej posiadamy karty rabatowe do salonu urody KODI        Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 6fde7:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • studniówki
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • półmetki
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • chrzciny
 • imieniny, urodziny
 • rocznice
 • osiemnastki
 • stypy
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska


Noclegi dla:- os.
Wesele:150 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Najczęściej rezerwowane sale Wrocław:

Stara Garbarnia Banquet Park

Konferencje na: 600 Wesele na: 300 Bankiet na: 130 Nocleg na: 100


Hotel HP Park Plaza

Konferencje na: 200 Wesele na: 144 Bankiet na: 144 Nocleg na: 350


Zobacz także sale na wynajem w dolnośląskim:

Stara Garbarnia Banquet Park

Konferencje na: 600 Wesele na: 300 Bankiet na: 130 Nocleg na: 100


Hotel HP Park Plaza

Konferencje na: 200 Wesele na: 144 Bankiet na: 144 Nocleg na: 350


Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Konferencje na: 66 Wesele na: 70 Bankiet na: 70 Nocleg na: 100


Komentarze:

Witamy... Bardzo dziekujemy za wspaniale przygotowanie sali. Pani Tatiana dopilnowala ze wszystko jest jak powinoo byc na najwyzszym poziomie. :) wesele za 76osob wszyscy goscie zadowoleni bawili sie do konca naprawde polecamy ten obiekt....!!! W srodku jest bardzo ladnie jest elegancko i na poziomie tak jak chcielismyDodaj komentarz:


 • Kod:

  6fde7