Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Roś


sala konferencyjna Pisz

Telefon:87 423 49 60
Tel kom:1 0015 0003
Rodzaj:
Adres:Turystów 3
Miasto: 12-200
Woj:
www: www.hotelros.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Pruska320420260400

Hotel Pisz 0 Hotel Pisz 1 Hotel Pisz 2 Hotel Pisz 3 Hotel Pisz 4 Hotel Pisz 5 Hotel Pisz 6 Hotel Pisz 7 Hotel Pisz 8 Hotel Pisz 9 Hotel Pisz 10 Hotel Pisz 11 Hotel Pisz 12 Hotel Pisz 13 Hotel Pisz 14 Hotel Pisz 15 Hotel Pisz 16 Hotel Pisz 17 Hotel Pisz 18 Hotel Pisz 19 Hotel Pisz 20 Hotel Pisz 21 Hotel Pisz 22 Hotel Pisz 23 Hotel Pisz 24

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Organizując przyjęcia weselne korzystamy z doświadczenia zdobytego przez nasz drugi obiekt – Hotel NAD PISĄ, który przez ponad 20 lat zorganizował setki zabaw tego typu. Pomożemy w wyborze menu, zespołu oraz dekoracji. Restauracja Hotelu Roś to niepowtarzalne miejsce na organizację przyjęcia weselnego. Ogromna sala z bezpośrednim sąsiedztwem jeziora i rzeki gwarantuje oryginalny nastrój i wygodę oraz możliwość uwiecznienia chwil tego wyjątkowego dnia w sesji zdjęciowej na terenie Hotelu. Sala restauracyjna o powierzchni 400m2 jest największa w regionie i umożliwia organizację przyjęć nawet do 250 osób. Proponowane menu weselne: -7 dań na ciepło - 14 dań i przekąsek na zimno - desery: tort, ciasta, owoce - napoje (bez ograniczeń): kawa, herbata, soki, woda, napoje. Od przyszłego roku będziemy również organizować wesela w naszej chacie grillowej. Biesiadną atmosferę stworzymy poprzez staropolskie Jadło, regionalne stroje obsługi oraz wystrój wnętrza. Hotel Roś to również komfortowa baza noclegowa oraz wspaniałe miejsce do wypoczynku na Mazurach. Do Państwa dyspozycji oddajemy 26 pokoi o wysokim standardzie, które łącznie pomieścić mogą 80 gości. W Hotelu znajduje się również restauracja oraz 50-osobowa sala konferencyjna z pełnym wyposażeniem konferencyjnym. W chłodne wieczory zapraszamy do odpoczynku przy hotelowym kominku. Oprócz Hotelu na nasz kompleks składają się: - bardzo duża kamienna Chata Grillowa, - port jachtowy, - parking, - oddzielne sanitariaty przygotowane do obsługi portu oraz imprez zorganizowanych, - wypożyczalnie sprzętu wodnego i rowerów, - pole namiotowo-campingowe, - 2 kąpieliska, - slip łodzi, - hangar na łodzie, - plac zabaw dla dzieci. Całość dopełnia bogactwo zieleni w oryginalnych kamiennych klombach, ogromna powierzchnia terenu wokół Hotelu oraz bardzo długa linia brzegowa zapewniająca dostęp zarówno do jeziora jak i rzek. Nasza oferta skierowana jest zarówno do gości indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Niepowtarzalne położenie oraz zaplecze rekreacyjne stwarzają doskonałe warunki nie tylko do rodzinnego wypoczynku ale także do organizacji imprez zorganizowanych. Całkowita powierzchnia naszego kompleksu to ok. 5 ha z czego ponad 3 ha to teren zielony. Tak rozległy obszar w połączeniu z bezpośrednim dostępem do wody stwarza nieograniczone warunki do realizacji imprez szkoleniowo-integracyjnych.Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod d41b2:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • studniówki
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • półmetki
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • chrzciny
 • imieniny, urodziny
 • rocznice
 • osiemnastki
 • stypy
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska


Konferencja na:420 os.
Bankiet na:260 os.
Noclegi dla:80 os.
Wesele:250 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w podkarpackim:

Miejsce Kreatywnej Aktywności Eranova

Konferencje na: 400 Wesele na: 200 Bankiet na: 250


Hotel Star Dadaj *** Resort & Spa na Mazurach

Konferencje na: 120 Wesele na: 150 Bankiet na: 120 Nocleg na: 250


Hotel St. Bruno

Konferencje na: 280 Wesele na: 170 Bankiet na: 200 Nocleg na: 178


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  d41b2