Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

DW AIREN


sala konferencyjna Trzęsacz

Telefon:091 38 66 007
Rodzaj:
Adres:ul.Kamieńska 27
Miasto:
Woj:
www: www.airen.pl

Ośrodek Wczasowy Trzęsacz 0 Ośrodek Wczasowy Trzęsacz 1 Ośrodek Wczasowy Trzęsacz 2 Ośrodek Wczasowy Trzęsacz 3 Ośrodek Wczasowy Trzęsacz 4 Ośrodek Wczasowy Trzęsacz 5 Ośrodek Wczasowy Trzęsacz 6 Ośrodek Wczasowy Trzęsacz 7 Ośrodek Wczasowy Trzęsacz 8 Ośrodek Wczasowy Trzęsacz 9

Dom wypoczynkowy AIREN - Trzęsacz


Dom wypoczynkowy AIREN znajduje się w miejscowości Trzęsacz na szlaku turystycznym Kołobrzeg - Świnoujście. W bliskim sąsiedztwie naszej miejscowości znajdują się również:
Rewal, Niechorze, Pobierowo, Pustkowo, Pogorzelica. Przepięknie położony zaledwie 100 metrów od morza, oferuje Państwu 34 komfortowo urządzone pokoje, posiadające balkony z widokiem na morze.

Zapewniamy miejsca parkingowe na terenie posesji. Państwa wypoczynek niewątpliwie uatrakcyjni piękny i bezpośredni widok na morze oraz odbywające się pokazy oraz zawody paralotniarzy z wysokiego klifu. Niezastąpione miejsce dla spragnionych, aby ich wypoczynek przebiegał w serdecznej atmosferze i bardzo dobrych warunkach. Czysta woda, nieskażone środowisko, powietrze bogate w jod zachęcają turystów na wczasy nad morzem.

Jest to jeden z najpiękniejszych, czystych ekologicznie a za razem najbardziej atrakcyjny pod względem turystycznym region Polski. Zapraszając serdecznie Państwa do odwiedzenia i być może pozostania na dłużej w naszym Domu wypoczynkowym mamy nadzieję że niniejsza
strona pomoże Państwu podjąć decyzję o wyborze miejsca swojego wypoczynku tak aby Państwa wczasy, urlop lub wypoczynek nad morzem oraz całe Wybrzeże Rewalskie pozostało na długo w Państwa pamięci.

Trzęsacz dla Turystów

Mała miejscowość turystyczna Wybrzeża Rewalskiego. Piaszczysta plaża, czyste morze i czyste powietrze to atuty Trzęsacza - szczególnie podczas letnich wakakcji. To tutaj, jak nigdzie indziej, widoczna jest niszczycielska siła morskich fal, zabierających ląd. Nad samym urwiskiem klifowego brzegu stoją ruiny kościoła - największa atrakcja turystyczna zachodniopomorskiego wybrzeża - zabytek na skalę europejską. Ruiny Trzęsacz Ruiny - widok od strony plaży Trzęsacz Historia kościoła w Trzęsaczu sięga XIII wieku. Jak podają stare zapisy był on trzecim chrześcijańskim kościołem na Pomorzu. Przez cały rok przyjeżdżają tu wycieczki z całego świata, aby zobaczyć ostatnią ocalałą ścianę stojącą samotnie nad urwiskiem. Piękna legenda związana z kościołem dodaje romantyzmu temu miejscu, a widok morza z kilkunastometrowej skarpy daje odczuć siłę Neptuna, który przez wieki przesunął swoje panowanie o prawie 2 kilometry. Charakterystyczną cechą Trzęsacza, wyróżniającą tą miejscowość jest jej usytuowanie na 15 południku długości wschodniej, wyznaczającym czas środkowoeuropejski.

Dodatkowy Kontakt:
tel. kom: 691 917 219Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 9a321:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
 • studniówki
 • uroczystości jubileuszowe
 • spotkania dla firm
 • półmetki
 • Limuzyna
 • Zespół muzyczny
 • Filmowanie imprezy
 • Dowóz samochódem
 • prowadzenie imprezy
 • Impreza plenerowa
 • Wodzirej
 • dj
 • bezpłatna prasa
 • Zaciemnienie


Wesele:80 os.
Wesele od:90 zł os.
Wszystkich sal:32
wynajem bryczki
dekoracja sali
osobna sala taneczna
drewniany parkiet
Pokój dla młodej pary
Klimatyzacja
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

apartament dla młodej pary - gratis

kolacja na I-szą rocznicę slubu

czekoladowa fontanna z owocami

przy skorzystaniu z oferty sali rabat na usługę filmowania

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  9a321